Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiúkk akik...

Vannak még olyan fiúkk akik nem csak az agyon sminkelt lányokra vagy a tömegből kitünő buknak hanem kicsit átlagosabb kinézetűekre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Igaz én biszex lány vagyok, de nekem bejönnek az átlagosabb lányok. :)
2018. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2018. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak.
2018. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen fiut látok magam körül smink nélküli csinos lánykákkal. 32 eves “vénség” létemre azt hittem ma már nem is divat a fiataloknál a sminkelés. De akkor tévedtem, csak pont ilyen fiatal párokat láttam ;)
2018. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Jelen!

Várom a jelentkezőket! ;)

32/F

2018. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Még a végén a nyugdíjaskorból való szűz szingli palik is írnak ide, hogy már áll a fütykösük egy lányra.

Vonzó ha egy idős pasi így kínálgatja magát fűnek-fának.

Mintha egy darab szart az utcára dobnék és mondanám hogy várom ki akar vele kapcsolatot létesíteni.


Én nem képtelen vagyok vonzalmat érezni ilyen műbabák iránt, főleg hogy többségükkel semmiről nem lehet beszélni, így még én érzem magam szarul, hogy kutyaként kell velük bánnom hogy megértsék a dolgokat.


Az átlagosabb, természetes, intelligensebb lányokból sokkal jobban válogatnék.

2018. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Utálom a sminket.
2018. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!