Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az átlagnál is átlagosabb...

Az átlagnál is átlagosabb vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenem átlagos. Az arcom átlagos az alakom szintén, tudjátok se nem kövér se nem sovány olyan semmi. A hajam színe a lehető legátlagosabban barna és a formája is az. A ruháimon sincs tényleg semmi extra és a magasságom is nagyon átlagos (170cm). Szóval semmivel nem tudok kitűnni külsőleg, de az a baj, hogy belsőleg se nagyon, semmiből nem vagyok kiemelkedően jó. Annyira zavar, hogy mellettem mindenki csak elhalad, átnéznek rajtam, mert tényleg egy nulla vagyok. Változtatni nem merek (hajamom) vagy nincs elég kitartásom hozzá (alakomon). Mit kéne tennem, hogy felfigyeljenek rám az emberek vagy csak hogy ne nézzenek levegőnek?:(

Köszönöm a válaszokat. 19/L


2019. szept. 12. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: mostanában a mai insta-világban az átlag alatti az új menő, szóval gratulálok, átlag feletti vagy.
2019. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van, ami tényleg roncsolja a hajat, például a festés. A dauert sem javaslom.

Hajsütővel lehet göndöríteni, ekkor hővédő spray-vel lehet védeni a hajat, akkor nem roncsol.

Ha rövid a hajad, akkor csináltathatsz hajhosszabbítást, és akkor nem kell várnod, amíg megnő. Ha hosszú, akkor levágathatod. Hosszú hajban befonhatsz, vagy befonathatsz néhány tincset. Két oldalt két vékony tincset befonva, középen összefogva egy szép frizurát kapunk.

Kell neked egy jó stylist. Senki sincs a környezetedben, aki értene a divathoz?

2019. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 he84 ***** válasza:
Fogadd el magad kérdező, nem kell magadra kényszerítve kitűnnöd semmivel se. Olyanokkal foglalkozz, akik nem csakis külső alapján ítélnek, akik elfogadnak a jellemzőiddel együtt.
2019. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!