Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztál már gengszterrel/m...

Találkoztál már gengszterrel/maffiózóval? Élmény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De én az leszek.
2019. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Kölyök voltam, szomszédunk volt. Imádtam!! Nagy pofája volt, de mellé rendes is volt a maga módján. Egyszer kiment a bokám, és már pattant is, hogy elvigyen a balesetibe kocsival (nekünk nem volt). Nem kormos volt különben.

Volt olyan is, hogy megvédett a házsártos vénasszonnyal szemben, akitől a környék összes gyereke félt. Meg ilyenek. Nekünk soha nem ártott, csak segített. Pedig elég nagy lókötő volt. A környékbeli gyerekek számára amolyan jó fej nagybácsi volt.

Jó szívvel emlékszem vissza rá, még úgy is, hogy felnőve szüleim elmesélték a dolgait és hát... Na. Nincs mit rajta szépíteni, bűnöző volt.

Fogalmam sincs, él e még. Vagy húsz éve nem láttam/hallottam róla.

2019. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tobbel is talalkoztam. Volt amelyiknek nagyon megnyero szemelyisege volt, pont ezt kihasznalva tudta lehuzni az embereket sajnos. A masiknak a fenykepetol is kirazza a hideg az embert.
2019. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen es lehengerlo volt a stilusa, annyira jol nezett ki.
2019. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer láttam Gyurcsányt, az számít?
2019. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Láttam a cigányvajdát. Temetésre mentek.
2019. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már Fidesz aktivistàkkal, igen.
2019. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mai napig nem tudom az volt-e. Vonaton utaztam, velem szembe ült le, egy jó vágású, idősebb úriembernek tűnt. Illedelmesen köszönt nekem, mosolygott, kérdezte merre tartok stb. de semmi személyes. Megcsörrent a telefonja, és folyákonyan nyomta bele az oroszt. Mikor ée akartam szállni, kérdezte jön-e értem valaki, mert lányként ne mászkáljak egyedül, mondtam igen, felvesznek az állomáson, de elővett egy köteg(!) kp-t a belső zsebéből és számolta az ujjaival, hogy ad taxira stb, erre csak mosolyogtam ijedten lányos zavaromban, de mondtam, hogy köszönöm, kijönnek és tényleg nem szükséges aztán leviharzottam gyorsan.

Kedves, aranyos ember volt, de kicsit a frász kerülgetett.

2021. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!