Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önmagában amiatt kerülnétek a...

Önmagában amiatt kerülnétek a társaságát valakinek, mert túl unalmas?

Figyelt kérdés

Ha amúgy igyekszik normális, barátságos lenni veletek, viszont végtelenül unalmas élete van, nem csinál semmit szinte, csak úgy van 23 évesen, és mivel alig érdekli valami, így beszédtémája is alig van. Mindemellett a kommunikációs képességeivel is bajok vannak. De mindezek ellenére igyekszik normálisan beszélgetni másokkal.

Egy ilyen embert kapásból elkerülnétek, vagy hajlandóak lennétek vele beszélgetni ha akar?


2019. szept. 15. 05:38
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Kerülném, mert nincs időm a nagy hallgatásokra, én meg nem akarok szórakoztatni senkit. Az illető gondolkodjon el, hogy milyen lesz 40-50 évesen, ha a legszebb éveiben sem érdekli semmi.
2019. szept. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha picit is fejlődőképes, nem kukáznám egyből.



Nem vagyok híve semmilyen manipulációnak, de egy ilyen emberből nagyszerű szövetségest lehet 'nevelni', aki később hálás lesz, mint a mentett kutya.


Való igaz, hogy nem az én dolgom megmenteni senkit a saját bezártságától, de ha szimpatikus, jóindulatú az illető, akkor ha pont én vagyok az, aki segít neki kirángatódni ebből az állapotból, még egy kiváló barátsággá fejlődhet a dolog.

Márha a szándék benne is megvan.

2019. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
42%
Ha nevelhető és annak látszatja is van, akkor nem kerülném. Bevonnámm dolgokba. Ha ez nem megy, akkor kerülném.
2019. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem is az, hogy kerülném, hanem össze se hozna vele a sors. Én az a fajta ember vagyok aki jobban szereti az élményeket mint a céltalan csevegés.
2019. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Kerülni épp nem kerülném, de nem is keresném a társaságát. Egyedül nem szoktam unatkozni, de egy unalmas ember társaságában igen.
2019. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pupusz ***** válasza:
Ha nem kellemetlen a társasága és a beszélgetések, akkor nem kerülném. Próbálnám felfejleszteni, segíteni neki, ha elfogadja. Mentorálnám.
2019. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Engem nem érdekel, hogy valakinek milyen hobbijai vannak vagy éppen egy sincs. Nekem az is baromi izgalmas, hogy pl. egy adott kérdésre mindenki máshogy felel, emberenként különbözőek a gondolataink. Szerintem nincs is olyan, hogy valaki unalmas.
2019. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
ne sem talalkoztam meg "unalmas" emberrel. bennem valahogy ez a dolog sose merult fel. mindenkivel lehet valamirol beszelgetni. max olyan van, h nincs kozos temank. ha ez lenne a szitu akkor nem haverkodnek veled, mert minek? ha lenne kozos tema es szimpatikus vagy akkor termeszetesen haverkodnek.
2019. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is volt idoszakom, mikor nem erdekelt igazabol semmi, nem voltak hobbijaim, nem akartam fejlodni. Ebben az idoszakban egy mergezo kapcsolatban voltam, pl folyamatosan az exekhez voltam hasonlitva, ereztette velem, hogy nem vagyok eleg jo, de annyira vagytam a "szeretetre", hogy nem szakitottam vele. Emellett borzaszto csaladi hatterrel rendelkezem, konkretan senkit nem erdeklem 10 eves korom ota, egy szulinapi kepeslapot nem kaptam senkitol, anyam volt egyedul mellettem mindig is, de vele sem felhotlen a kapcsolatom, nagyon masok vagyunk, illetve o sem az a tamogato anya-tipus, a problemaimmal mindig egyedul maradtam.

Szoval en megprobalnek segiteni, meghivnam ide-oda. Ilyenkor hatalmas loketet tud adni, ha vegre elmegy az ember valahova. En is akkor kezdtem megint erdeklodni dolgok irant, mikor megismerkedtem olyan emberekkel az egyetemen, akiknek vannak celjaik, bakancslistaik, es elmentunk egyutt X helyre. Aztan minel tobb lesz a kozos elmeny, annal jobbak lesznek a beszelgetesek.

2019. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!