Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek barátnőt? Hogy...

Hogy szerezzek barátnőt? Hogy kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Itt nem általánosságra célzok,nem alapokra,mint pl higénia,stb,az mindenkinek kell,és magáért,nem mások tetszésének elérése végett. Hanem lépésről lépésre,hogy "szeded fel" ?
2019. szept. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem szerezni kell meg felszedni..de szó szerint ugyanezt a kérdést már 100an feltették
2019. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mind a 100-hoz alap dolgokat is írtak. Tőrödj magaddal. Ennyi. Te meg minek itt okoskodsz,és miért nem az ugyanolyan értelmes társaiddal...
2019. szept. 15. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok egoista.

nem én tettem fel 1000x ugyanazt a kérdést.

nem feltétlenül itt lehet csak kérdést feltenni.

nem feltétlenül itt lehet kivesézni ezt a témát,ezer helyen keresgéltem már ezt azt.

Egy értelmes választ vártam,odaírtam,hogy lépésről lépésre. Azaz nem azt,hogy ilyen tudományosan megprobálj kekeckedni,hanem,hogy ennek mi a menete. Azt sehol nem találtam meg még. És ezt a kérdést,hogy ennek mi a menete,senki nem tette még fel,az hétszentség.

Hogy kell hagymát vetni? Megveszed a magot,belerakod a földbe,kész. Ennyi.

2019. szept. 15. 18:45
 4/4 anonim válasza:
Legyél kedves, a lányok szeretik ha a fiu gondoskodik rolla, törődik vele és ha elkezdesz valakinek udvarolni ne félj!
2020. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!