Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátnőt?

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

(én is nő vagyok)

Idáig minden próbálkozásom (általános óta) azzal végződött, hogy a barátnőmet elszedte valami nagyobb társaság vagy egy erősebb csaj, én meg mehettem, amerre akartam. Mindig olyanokhoz megyek oda, akikkel senki se akar barátkozni, aztán utána meg már érdekes lesz másoknak és "lenyúlják", engem meg kiközösítenek. Hogyan tegyek szert stabil barátnőre, és ne csak olyanra, aki ugródeszkának használ?


2019. júl. 22. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, én is nő vagyok. Ha szeretnéd, beszélgetek veled.
2019. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz, hogy elkezdesz beszélgetni az emberekkel. Sajnos senkire nincs ráírva, hogy milyen ember.
2019. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem erősségem a barátok megtartása. Aki szeretne, írjon nekem, nemtől függetlenül :) 24/L Budapest
2019. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondoljatok irhattok nekem is:) en is hasonlo helyzetben vagyok. Jo lenne egy legjobb baratno akivel mindent megtudok beszelni. Lehet vele menni vasarolni. Strandolni vagy akarmi. 20L
2019. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!