Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Hogyan szerezzek barátnőt? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon cink a kérdés, tudom :D


De mióta nem járok iskolába azóta elfogytak a barátnők, mondjuk amúgy se volt túl sok. Csak annyira hiányzik valaki akivel szinte bármit megoszthatok és hülyéskedhetek. Régebben egyszerűbb volt találni amikor kisebb voltam, de most már nem. Próbáltam chat oldalakon keresgélni de mindenki biszex vagy csak szimplán hülye.

Egyébként 22 éves vagyok. Nincs semmi olyan hobbim ami által annyira tudnék ismerkedni.


Valakinek valami ötlet?


2019. jún. 26. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten. Nekem bejött minden téren, barátok, párkapcsolat is onnan van.
2019. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol lehet ismerkedni, ahová nem párkapcsolat miatt mennek az emberek hanem csak simán barátkozás céljából.
2019. jún. 26. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te. Van egy-két barátnőm, akikkel elvagyok, néha beszélünk, de ennyi.


N/21

2019. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan elfoglaltságot ahol tudsz ismerkedni
2019. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Téged érdeklő tanfolyamokon szakkörökön, akár nyelvtanfolyamon, tö kjó lehet... De nálam mondjuk nem jött be ez a barátnő dolog, és inkább fiúkkal kötöttem mélyebb barátságokat, mert velük lehetett is miről beszélni, nekem bejött..
2019. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs valami olyan hobbid, amit lehet másokkal űzni, akkor a barátság hamar el fog kopni, kellenek majd közös programok is. Vagy legalább valami közös érdeklődés.


Menj ki otthonról, űzzél valamilyen sportot, iratkozz be valami tanfolyamra, stb. Emberek között kell lenned, hogy legyen kivel barátkoznod.


A való életben. Ezek az online ismerkedések mind kukába valók, sok a kamu, idióta, hazug, stb.

2019. jún. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mit szoktal csinalni szabadidodben, biztos vam valami ami alapján eltudsz indulni.
2019. jún. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóban vagyok :D

De hát na, itt volt legalább 2 ember, aki ugyan ezt mondta, írjatok egymásnak, aztán ha nem lesz közös téma gyorsan elhal amúgy is. Veszteni való nincs.


22 vagyok én is, szóval nem gáz, csak ki kell lépni a komfortzónából :)

2019. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én lennék a barátnőd :3
2019. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Itt vagyok, szívesen barátkozom én is. :)


23/L

2019. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!