Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire zavarja, ha...

A fiúkat mennyire zavarja, ha egy lány nem sminkel?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nem értek a sminkeléshez,nagyon nem is akarom magam.

Nincs annyira csúnya arcom,de az a tapasztalatom,hogy a legtöbb fiú(tisztelet a kivételnek) a sminkes lányokra hajt.

Ha valaki tetszik általában azért nem tetszek neki,mert a kinézetem nem megfelelő neki.

Tanuljak meg valahogy sminkelni vagy legyek inkább természetes?


2019. szept. 16. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

A sminkes lányokra azért hajt, mert meg akarja d.gni.


Ha valakit te érdekelsz majd és nem a külsőd, azt nem fogja zavarni, ha nem sminkeled magad, de megsúgom neked, hogy nagyon sok pasi a természetes, smink nélküli lányokat preferálja. Természetesen itt nem a d.gó danikra gondolok, hanem a komolyabbakra.


Szóval egy normális fiút semennyire sem zavar a smink nélküliség, hiszen úgyis fog látni természetesen, ha együtt lesztek és jobb is, ha hozzászokik, h nem ijed meg tőled, ha smink nélkül meglát reggel. :)

2019. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
HA jól nézel ki akkor nem számít hogy sminkelsz-e.
2019. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalataim alapján a pasikat azt sem erdekli a sminkelsz, azt sem ha nem
2019. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 16. 19:46
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel.
2019. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg ne smikeljen.

majd 100 év elteltével azt mondja,hogy igy néztem amugy ki smink nélkül,és megmutat pár képet....

őt még sose láttam,csak lefestve...gyönyörű

2019. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van előttem szólóknak. Az én párom már a kapcsolatunk elején kérte is, hogy ne sminkeljek. Fiatalosabb is az arcom, mint a legtöbb korombelinek.
2019. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem igazándiból mindegy. Eddigi nők közül akikkel együtt voltam egy se kérte, hogy változtassak magamon, úgyhogy már csak ezért sem szólnék bele abba, hogy ők hogyan nézzenek ki. Ha nekik sminkkel jobb akkor hajrá, de az se zavar ha alapból nem sminkelnek.


Itt természetesen csak hétköznapi sminkről beszélek, nem arról amikor valaki úgy néz ki mintha belefejelt volna egy sminkkel teli vödörbe. Ilyennel még nem volt dolgom de az lehet nem tetszene.

2019. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Szembeötlőbb ha valaki sminkkel és ezzel hangsúlyozza ki az előnyös vonásait ugyanakkor elég nagy csalódás tud lenni amikor meglátod szegény lányt smink nélkül. (ha komoly kapcsolatra hajtasz akkor szerintem mindegy, ha csak tetszeni akarsz a fiúknak akkor azért a smink hasznos tud lenni)

Én ha választhatnék akkor inkább a smink nélkülit preferálnám.

2019. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én sosem sminkeltem magam (nem is értek ehhez). A sminkelésem kifullad a szempillaspirál használatnál. A bőröm szép,nem fogom feleslegesen kenni alapozóval. Igaz mindig 18 év alattinak néznek, pedig jóval felette vagyok, ezért véleményem szerint előnyösebb lenne ha kicsit idősebbnek tűnnék, viszont nincs türelmem ehhez reggelente. A barátom pedig a természetességet szereti, tehát nem szeretné ha sminkelnék. Akiknek korábban is tetszettem, sosem érdekelte őket, hogy nem sminkelek, szóval nyugi. Nem érdekli a férfiakat különösebben. Jó olvasni milyen válaszok jöttek :)

25N

2019. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!