Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a mindennapjaimmal?

Mit kezdjek a mindennapjaimmal?

Figyelt kérdés

Estenkent dolgozom 5-6 orat, a reggel, napom tobbi resze gyakorlatilag az unatkozas.


Erettsegim van.


Mit csinaljak? Felsooktatasba nem szeretnek menni .. 1. idos vagyok (28 eves) 2. ami erdekelne (orvosi) abbol kicsusztam


Erdekel a szineszet, nyelvek, kreativitas....


2019. szept. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Állj össze valakivel.
2019. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg angolul, németül, olaszul. Na, 4-5 évre le is vagy kötve. Szívesen!
2019. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet,irány kifele,egy jó meló,takarító többet keres kint,mint aki kidolgozza a lelkét mindennap...Aztán ne éld fel,tehát ne bulizz mindennap,meg egyebek,csak okosan. Ugyanazzal a hálóval több halat fogsz ott,ahol több a hal. Gondolj bele....mennyi új lehetőséged lenne?Mennyit utazhatnál? Fogalmad sincs....
2019. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a melót és keress olyat ami érdekel és nem unatkozol.

Vagy kezdj bele valamibe, én példàul most egy új nyelvet kezdtem el. Sorozatozz, jàtsz, fordíts időt a hobbidra, utazgass, sportolj, stb.

2019. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, ismerkedj hogy tudd valakivel gyakorolni azt a bizonyos nyelvet,például én most kezdtem el az angolt jó lenne ha valakivel tudnám gyakorolni és egymás egy kicsit támogatni, de akár programokat is lehetne szervezni ezen kívül.
2019. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!