Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolom magam egy nagy...

Miért gondolom magam egy nagy senkinek?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok. És tart ez már 20 éve. Semmi önbizalmam.
2019. szept. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez, 18f..

Amugy a kérdésedbe ott a válasz, nem értünk el semmit, nem vagyunk jók nem ér pozitiv dolog igy nem tartjuk magunkat semmire.. Legalábbis ha magambol indulok ki

2019. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, járj pszichológushoz, szerezz sikerélményt.

Az önbizalomat egyedül te magad tudod elérni, nem kell a külső visszacsatolás.


És az is lehet, hogy nem vagy elég kitartó. Ha belefogsz valamibe az első kudarc után feladod, vagy addig próbálkozol, míg valóra nem váltod, amit elterveztél?

2019. szept. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert egy nagy senki vagy

ahhoz, hogy "valaki legyél", le kell tenned valamit az asztalra, olyat amit sokan elismernek

a baráti közben is lehetsz valaki, akit szeretnek, akinek keresik a társaságát...


nem csak akkor lehetsz boldog, ha sokan felnéznek rád, irigyek rád


én elég sikeres vagyok, sokan azt hiszik álom életem van, de tized ennyi erőfeszítést nem tennének a sikerért, amit én, csak irigykedni könnyebb

ha akarsz valamit, azért meg kell dolgoznod!

2019. szept. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem hasznos válaszok vannak benne, hogy kell felállni..esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!