Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok lány/nő hogyan tud tevepat...

Sok lány/nő hogyan tud tevepatával menni az utcán vagy társaságba, szinte rendszeresen?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon gáz és ízléstelen... ti mit gondoltok erről? És azok a nők/lányok akik szintén igy mennek? Mi a jó ebben? Majdnem olyan mintha átlátszó pólóban mennétek melltartó nélkül vagy annál is gázabb mert a nemi szerveteket alakját, domborulatát mutogatjátok...

Lehet nem jó kategoria szoval ezért ne vessetek meg...



2019. szept. 23. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem irigykedtek. ::(( pufff

Én egyáltalán nem erre figyelek ha szembe jön v ki velem, inkább az jar a fejemben hogy nagyon szexi nő.

Az egyik ism , azt el kell mondanom hogy nagyon gyönyörű , kívánatos nő, átlátszó kötött pulóverben volt , és alatta egy pántos felso volt.

Mit is mondhatnék nagyon megkivantam ot....a többit nem mondanám.

2019. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ki irigykedik mikor férfi vagyok? Idiota...
2019. szept. 28. 21:15
 13/17 nagybotos ***** válasza:
100%
Bocsánat a tudatlanságomért : miaz a tevepeta? Tudnátok gúny nélkül válaszolni? F
2019. okt. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A tevepata az, amikor a nő alsó ruházata olyan feszes, hogy kirajzolódnak a szeméremajkainak a körvonalai. A punci pedig ilyenkor úgy domborodik a ruhán belül, hogy.a kép hasonlít egy teve patájára, innen kapta a nevét.
2020. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetnek a tevepaták, nekem speciel nagyon bejön.
2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Úgy ahogy azok akiknek kilóg a pichájuk a forró nadrágból.
2021. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én férfiként egyáltalán nem tartom cikinek vagy ízléstelennek. Csak én nem tevepatának hanem puncikagylónak hívom.
márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!