Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire taszítja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire taszítja el az, hogy ha egy lány “szeret” inni? Mármint ti járnátok egy olyan lánnyal aki “rendszeresen” iszik? (Nem gyakran,1-2 hónapban egyszer, de akkor berúg nagyon)

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha nekem nem kellene kötelezően vele innom olyankor, akkor nem zavarna.


Ja és persze ha én nem vagyok ott, akkor van egy jó baráti köre, ahol vigyáznak egymásra ilyenkor.

2018. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%
Én nem örülnék neki. Szerintem undorító az is ha egy fiú részeg nem hogy egy lány. Inni igyon, ha barátokkal van, de ne akasszon be. Csak úgy módjával. Tudjon azért magáról, ne úgy kelljen menni érte, hogy be van szarva.
2018. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavarna, de az is számít hogy akkor kikkel, akár velem is inna vagy csak barátnőkkel.. Meg hogy ha nagyon akkor az ilyen eszméletvesztős vagy milyen..
2018. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 StevenUp ***** válasza:
46%
Hát ha kordában tudja tartani magát akkor legalább lenne közös hobbink :D
2018. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem csipázom a piát, így meg végképp nem.
2018. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

ha néha összejár barátnőkkel akkor legyen nincs azzal gond.

de ha mocsárrészegre issza magát és tartástalanul viselkedik, akkor elveszti nőiességét.. nem nőies a mocsok részeg nő..

2018. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha annyit inna amennyitől nem rúgna be, az nem gond.

32/f

2018. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem én vagyok a célközönsége egy kérdésnek, de ha én élem az életem, amiben benne van az, hogy havonta párszor alaposan kirúgok a hámból és felnőtt nő lévén tudom, hogy hol van az a perem részegségben, amit úgy tudok vállalni, hogy amit akkor csinálok, ne ütközzön az alap értékrendemmel*, akkor nem logikusabb valaki olyat keresni, aki velem együtt szórakozik ezen és/vagy hasonló életvitelt él hasonló értékrenddel, mintsem a társadalom szent és álszent részét is belevéve kollektíven megkérdezni erről mindenkit arról, még azt is, akivel szóba sem kerülhetne a kapcsolat, mert annyira nem érdekel?


*(nálam ez pl az, hogy akármilyen részeg vagyok, nem dugatom meg magam, nem smárolok részegen sem senkivel, nem hagyom el a cuccaimat és ha szédelgek is, vagy a magam lábán megyek haza, vagy ott iszom le magam, ahol nyugodtan éjszakázhatok és nem lesz baj, de amúgy énekelek, táncolok, számomra emészthető hülyeségeket csinálok)


Nem tudom, ki hogy van vele, de ne kelljen már megfelelnem abban is, hogy hogy érzem jól magam. Akinek meg meg kell felelni, azzal nagyon nem egymást keressük. Nem értem a kérdést.

2018. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Engem taszít.



Nem vagyok antialkesz, de elég keveset iszom, és proli dolognak tartom, ha valaki nagyon berúg.

2018. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Bírom a piát pedig szint ritkán iszom, 20 pohár whisky kóla után reggel 5-6 kor két lábon állok és még gondolkodni is tudok .....
2018. nov. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!