Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imponáló az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló az, ha egy lány sportol? Vagy mit gondolnak a fiúk azokról a csajokról, akik rendszeresen sportolnak?

Figyelt kérdés
Bejön vagy inkább taszító?
2016. ápr. 16. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
:D Miért lenne taszító? Imponáló lehet, de amúgy sok embernél ez inkább a nem oszt nem szoroz kategória.. Azért nem annyira egyedi dolog ez.
2016. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:) te mit gondolsz? neked a sportos pasi bejön vagy taszít? inkább növesszen nagy hasat és zabálja a mekDonáldot?
2016. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom: szerintem imponáló a pasiknak, de azért vannak fokozatok. Az egyik, hogy heti rendszerességgel eljár ilyen-olyan edzésre, hogy formában tartsa magát. A másik, ha valóban szereti a sportot, hobbiként kezeli (küzdősportok, tánc, ladbajátékok...stb). Tehát egy adott típusú edzésre jár, fejleszti magát, célja maga a sport, nem a hiúsága. A harmadik, ha ez az élete, ebben akar kiteljesedni. Ilyenek az edzők, női testépítők, fittness modellek, profi sportolók.

Az első kettő szerintem szinte minden férfi számára előny, vagy legalább tolerálható. Ellenben a harmadik esetben már lehetnek problémák, mivel más életforma. Nagyon sok tolerancia vagy hasonló életstílus kell ahhoz, hogy működjön a kapcsolat egy ilyen nővel.

2016. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Titusztitusz ***** válasza:
20%
Nálam mondjuk világ életemben alapkövetelmény volt az, hogy csakis olyan nőkkel álltam szóba, akik rendszeresen sportoltak...(Mármint komolyabb értelemben véve ezt a szóbaállást persze, most nem az alkalmi kapcsolatokra akartam utalni...)Viszont azért az nagyon nem volt mindegy, hogy mit sportolt az adott hölgy...Mivel csakis az olyan sportot tudtam értékelni a hölgyek esetében, ami a láb, és a hátsó erősítésére-fejlesztésére irányult szinte kizárólagosan...Pl. rögtön "megvesztem" az olyan nőkért, akik mondjuk rendszeresen és keményen kerékpároztak, futottak, kézilabdáztak,stb, stb, viszont nagyon kerültem az olyan nőket mindig is, akik mondjuk kosárlabdáztak,kajakoztak-kenuztak, vagy ne adj' isten FÉRFIAS MÓDON végeztek testépítést...Azaz a felsőtestükre-vállukra-karjukra edzettek, és nem pedig NŐI MÓDRA, a lábukra és a hátsójukra...Ez utóbbiak mondjuk szintén nagyon be tudtak jönni azért...
2016. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Futok minden nap (sprintelés inkább), régen versenyaerobicoztam, insanity, pilates, és próbáltam már extrém sportokat is. A kondi nem az én világom, de azért oda is szoktam járni időnként.
2016. ápr. 16. 12:33
 6/13 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Hm...Kérdező...Remek alakod lehet akkor valszeg...(Néha már szinte sajnálom, hogy én kivételesen nem "társkeresési célokkal" szoktam ide feljárni, csak puszta idealizmusbol, és segítési szándékbol...Meg persze szórakozásbol...)
2016. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs szebb egy sportos csajnál. Nagyon ritkán van, hogy valaki túlzásba viszi, de általában egy nőnek nagyon jól áll, ha sporttal karbantartja a testét.
2016. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nálam elvárás is,hogy sportoljon és diétázzon.

Ne legyen rajta mit fogni.

De leginkább olyan sportot végezzen ami az alakját formálja amitől szép a teste,fitnesz modellek pl,imádom.

2016. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem viszi túlzásba hanem megtartja a nőies alakját akkor szerintem mindenképpen vonzó. a sportoló srácoknak pedig mindenképp.
2016. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek #4-es válaszolóval :)

Én csak lábra és popsira edzek,néha hasra is,de nem kell mert alapból lapos.Heti 2x kondizok és biciklizni is szoktam.A pasiknak,ahogy észrevettem,nagyon bejövök,szóval mindenképp imponáló,ha egy lány sportol:)

20L

2016. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!