Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted kik a legrosszabb...

Szerinted kik a legrosszabb magyar youtube-osok?

Figyelt kérdés

Nálam Czibók László és Molnár Krisztián a legalja.


Előbbi nem épp egy művelt ember, butaságokat beszél, pénzért szinte bármit képes reklámozni. Azt hazudja, nem érdeklik a kommentek, mégis reagál rájuk folyton, aztán letiltja őket.


Molnár Kriszt meg ahányszor néztem, csak értelmetlenül beszélt meg piált.



2019. szept. 26. 09:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Krisztián az a d@gadt gyerek aki mindig baromságokról beszél? Mert akkor ő..


Meg Dancsó. Régen szerettem a videóit, de múltkor odatévedtem a csatornájára, és nem is értettem, hogy mit látok... egy éve nem is volt filmes content, csak ilyen idiótaságok...???


Meg a theVR irritáló számomra, bár nem tudom, hogy nevezném-e konkrétan rossznak őket, tényleg egyszerűen csak idegesítőek.

2019. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Talan vannak jó magyar yutubosok is?

Mellesleg hiszti helyett válaszolj a jackpot kerdesre: ha valami nem tetszik akkor minek nézed?

Honnan tudod hogy Krisztián miket reklámoz?

Nekem se tetszik, így nem is tudom milyen tartalmát gyárt. De te minek nézed?

2019. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

# 10/12


Bartos tényleg gáz, anno belenéztem pár videójába, és nem értettem, hogy ebben mi a vicces.

ezzel egyébként rengetegen így vannak: Czibók is, az elején viccesek voltak a kidobós sztorik stb, aztán elkezdett okoskodni minden témában, meg szponzorált tartalmat gyártani, sokszor teljesen hülyének nézve az embereket, lásd: "társkereső" oldal reklmázozása pénzért, ahol csak sugar daddyk és sugar babyk vannak.

Am ezzel külföldiek közül is sokan így vannak. Követtem egy amerikai gitáros, aki híres számokat játszott el + cringe comedyt csinált, ami marha vicces volt, aztán egy ideje már ő is ahhoz igazítja a videót, hogy éppen melyik cég kereste meg, hogy reklámozza a terméküket, nyilván azóta sokat csökkent a minősége.



Molnár Kirisztiánt inkább sajnálom, állítólag enyhén értelmi fogyatékos, a szülei meg támogatják az életmódját.

de szerinte 3-4 videó után már unalmas, amit művel. Szerintem sokan azért is nézek egy ideig, mert nehezen hiszik el, és próbálják megérteni, hogy hogyan jutott idáig.

2019. szept. 26. 10:14
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nekem speciel ismerőseim küldözgetik, posztolgatják, így akarva-akaratlanul is látom, hogy mi van vele, meg milyen marhaságai vannak, pedig életemben nem néztem meg egy videóját se. (Molnár Krisztián)

Vagy pl néha megnézem a Szerinted? videóit, oda sajnos nem csak olyan youtubereket hívnak, akiket kedvelek.

Nem kell önként függni az idiótákon, hogy beléjük fuss.

2019. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
VKVlog
2019. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

OFF: basszus, ezek tényleg wannabe pszichológusok, mármint egyes válaszolók. Komolyan nem tudom, mi ennek az oka, de a magyar fórumokon nagy divat ez, hogy a 8 általánosukkal nekiállnak egyes emberek kielemezni a másikat meg pszichologizálni, nagyon durva :D



Sztem Patuska. Ő a magyar trash legalja a jutubon. Először azt hittem, enyhén fogyatékos a csávó, de aztán rájöttem, hogy csak nem tud normálisan beszélni, és elég egyszerű szegényke.


Belenéztem pár videójába: arról csinált videót, hogy mindenféle szerencsétlen emberekkel csetelt, pl. fogatlan nővel (haha de vicces), meg pl elment Molnár Krisztiánnal vmi városba, és járkáltak meg kiröhögte szegény Kriszt.

Nagyon szánalmas, amit Patuska művel, a rajongói meg hát elég egyszerűek.


Czibók egy fokkal jobb, ő gy szórakoztató trash jutuber.

A videói hang- és képminősége gyalázatos, elég sok baromságot is összehord - nem egy művelt ember, na - sokszor ellentmond magának, de a kommentszekcióval együtt elég szórakoztató.

Ja, és borzasztóan frusztrált, olyan, mint egy megkeseredett öregember, aki nem igazán érti a világot, és utálja a fiatalokat.

2019. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%
Én elég rossz vagyok. Még egy videót sem töltöttem fel.
2019. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#16

Patuska szánalmasabb, mint Kiki, ez tény. MK beteg.

De keresd meg a VKÁ Vlogot, az is egy állat. Tipikusan ő jut eszembe a gyakoris trollokról.


https://www.youtube.com/results?search_query=vká+vlog+best+of

2019. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyok meglepődtem, hogy egy ilyen kérdés alatt több mint 10 hozzászólás után tűnt csak fel VKÁ neve. Ő szerintem a magyar YT trash legalja, akit szorosan Molnár Kiki és Bartos követ.


A TheVR tényleg irritáló tud lenni sokak számára, de sok videójukon jót lehet szórakozni, vagy ha kikapcsolódni szeretbék, berakok egy olyan videót ahol chilles játékkal játszanak pl egy Death Stranding walkthrought.


Czibók László egyszerűen csak nevetséges, egyik videójában társadalmi szakértőt játsza el (mi a baj a mai fiatalokkal) másikban okleveles adótanácsadó (ingatlanvásárlás áfavonzatai), közben meg csak egy felkapott proli exbiztonsági őr. A kidobós sztoriai elmennek.


Fura, hogy amint felkapottak lettek ezek a magyar youtubesek egyből romlott a contentjük, úgy néz ki, hogy a hírnév treshé tesz. Az a gond, hogy amint annyi követőjük lesz, hogy bevételi forrásként kezdenek el tekinteni a csatornájukra, egyből mondenféle minősithetetlen videót is feltöltenek, mert a feliratkozók azt is megnézik, többé nem érdekli őket a minőség. Dancsónál kifejezetten ezt kátni

2020. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Patuskát én sem bírom, sőt egyiket sem, aki mások megalázásából kapaszkodik fel.


A legnagyobb csalódás amúgy D. Kalan, tök értelmesnek tűnt, aztán kiderültek róla elég durva dolgok. :( Másokat lehúzott, átvert, meg ilyesmik.

2020. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!