Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted kik a legrosszabb...

Szerinted kik a legrosszabb magyar youtube-osok?

Figyelt kérdés

Nálam Czibók László és Molnár Krisztián a legalja.


Előbbi nem épp egy művelt ember, butaságokat beszél, pénzért szinte bármit képes reklámozni. Azt hazudja, nem érdeklik a kommentek, mégis reagál rájuk folyton, aztán letiltja őket.


Molnár Kriszt meg ahányszor néztem, csak értelmetlenül beszélt meg piált.



2019. szept. 26. 09:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%

Patuska tényleg elég gáz, ahogy vki írta is, csak emberek megalázához ért.


Czibók egy bohóc, de lehet rajta legalább röhögni: a kommentek rohadt jók, de az még viccesebb, ahogy a gyér szókincsével próbál választékosan fogalmazni, és totál értelmetlen, idétlen mondatokat rak össze.

Az meg még viccesebb, hogy dacára annak, hogy egy egyszerű proli, mennyire értelmesnek hiszi magát. Semmilyen témához sem ért, és azt hiszi, senki nem veszi észre, ha egy régi videót átfogalmazva mond el, vagy ha szponzorhoz igazítja a témát.


nálam a legrosszabb Herby: párszor belenéztem a videóiba, és hát komolyan nem hittem el..

egy 40 körüli alkoholista férfi videózza az unalmas életét, miközben gyakorlatilag mindenkit csak kihasznál.

piál, számítógépezik, vagy a gyakran cserélődő „baráti körével” bulizik.

2020. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%

Amíg élt, Czibók volt. R.I.P.


Most nálam Joker XIII és Rulek Zoltán.


előbbi buta tájékozatlan, de mindenben osztja az észt. ráadásul zöldre festi a haját és kitetováltatta az arcát is.


Rulek Zoltán meg egy elhízott exkatona, aki kinéz vagy 60nak. táplálkozás témában elképesztő hülyeségeket hord össze.

2021. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet már öreg is vagyok a youtube világhoz (31 vagyok) de nekem ez az egész ripacskodo hülyegyerek stílus ami korbelengi taszit.

Meg vagy 8 éve néztem kb Dancsót :D akkor vicces volt. Azóta szerintem senkit. Minden témáról ami érdekel találok inkább egy jó cikket, de ezek a kamerába affektalo srácok arra emlékeztetnek mikor "radiomusort" csináltunk a tesommal kazira mikor kölykök voltunk. :D kicsit cikis.

Szóval én nem szeretem egyiket se de nem is nézem.

2021. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Dancsó. Igazi beképzelt ripacs lett. A filmkritikás vlogjai még viccesek voltak ebben a stílusban, de ezek az ekézős videói.... Nem kéne. Lúzernek tűnik, aki nem jut nőhöz és dühös az egész világra, de azért maga mellé tesz pár mutatós tyúkot, hogy "bebizonyítsa, hogy nem is". Évek óta nem néztem, remélem azóta jobb lett.


A Hollywood News Agency. Lapos. Nem unszimpatikus a fiú, de okoskodott már akkor is filmekről, amikor még csak az egyetemre járt, mintha már vagy 5 filmet leforgatott volna. És persze a meglátása aszerint alakult, hogy hányadik felévet gyűrte, mert úgy "okosodott" a profoktól. Hiteltelen. Majd ha kritikát akarok, a profikat olvasom/nézem.

2021. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%
MerciTibi és Judka most az új trash csiag
2021. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

ST22lacika: egy beképzelt, tájékozatlan kamionos, aki „picit” szebb képet fest a kamionozásró, mint amilyen valójában. A Tesco-s videójában elérte a mélypontot: amikor magyarázta, hogy milyen jó lehetősége napi 15 órában nekik szállítani.


Rulek Zoltán: na ő tényleg nagyon jó példa a magabiztos, de buta emberre. A kedvencem tőle 100 húzódzkodás és hasonló serülésveszélyes tanácsok. A viszont jó volt, mikor Paxel hülyét csinált belőle, mikor igaziként próbált Rulek professzor megosztan egy kamu ufo videót.


Joker XIII: Most belenéztem a videóiba, meglehetősen sötét és frusztrált a csávó. Szerintem nincs olyan videó, amiben józan lenne.

2023. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
YouTube trash csillagokról beszélgetünk és 26 hozzászólásból egyik sem említi meg SoDi-t? Milyen emberek vannak itt?
2023. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!