Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az idősek...

Miért van az hogy az idősek elvárják a fiataloktól, hogy tiszteljék őket, miközben ők szó szerint lehordják az embert mindennek?

Figyelt kérdés
De komolyan az előbb gyakorlatilag lenarkósozott az egyik így random. Nem ismerem meg semmi, semmit nem ártottam neki, hozzá se szóltam, de aranyásótól kezdve mindennek elhordott.

2019. szept. 26. 16:31
 1/7 anonim válasza:
Hagyni kell őket szépen kell visszaválaszolni csak öregednek , lehet hogy te is ilyen leszel nem tudhatni , lehet hogy csak nem tetszik nekik valami 19/F
2019. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki semmit, az szúrta a szemét hogy az ölemben volt a laptopom és egyből elkezdte hogy apuci pénzén élősködöm, meg hogy aranyásó lesz belőlem meg hajléktalan stb.

De már egy órája folyamat szid, néha felém fordulva néha a mellette ülő srácnak.

Megérdemelné hogy behúzzak neki (persze nem fogok, de akkor is megérdemelné)

2019. szept. 26. 17:09
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nagyon ocsmányul fogok fogalmazni, de azért, mert sok idősnek annyi emberi érdeme van, hogy nem bír korán meghalni, és azt hiszi, erre érdemes vernie magát.
2019. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már megint egy általánosítás, mire jó ez? Nem ismered az összes idős embert, nem is találkoztál még mindegyikkel. Attól, hogy akad 1-1 ilyen még nem jelenti azt, hogy az idősek ilyenek. Bár hozzá tenném, hogy velem még sosem történt olyan, hogy ok nélkül valaki beszólt volna, akár idős akár fiatal.

Előző te meg bírj korán meghalni, mert ha nem téged is szidni fognak az akkori fiatalok.

2019. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenki ugyan úgy általánosít, pl az öreg a magyar nőket szidta, hogy eldobálják a gyerekeiket.


De nem adtam neki okot, hogy szidjon. Esküszöm még azután sem szóltam neki vissza hogy szidni kezdett, pedig minden jogom meg lett volna. Az volt a problémája hogy amíg vártam, hogy elinduljon a vonat elővettem a laptopomat és amint meglátta egyből elkezdte, hogy felvágok meg hogy apuciék pénzén élősködöm. (pedig nem új és nem is a legdrágább fajta és nem is nézek ki úgy mint akinek sok pénze van)

2019. szept. 27. 07:26
 6/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb magyar idősnek csak kötekedés maradt, illetve korukon kívül másra nem tudnak büszkék lenni.


Unatkoznak, frusztráltak, nem értik a mai a világot, és mivel általában nem vmi művelt emberek, maradnak az ilyen proli kötekedések.


Pár hónapja mentem biciklivel egy keskeny úton, de nem fértem el, mert a nyanya keresztbe állva a biciklijével beszélgetett, és még ő volt felháborodva, hogy félre kellett állnia.

Visszafelé elmagyaráztam neki, hogy talán nem az út közepén kéne beszélgetnie, természetesen én voltam a szemtelen fiatal.

2019. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De nem adtam neki okot, hogy szidjon"


nem kell ehhez ok.

amikor Bpre mentem albiba a fősuli miatt, a szomszéd nyugdíjas öregasszony (tanárnő volt nyugdíjig) ahogy megtudta, hogy fősulis vagyok, a küldetésének érezte, hogy bebizonyítsa, hogy buta vagyok.


gyakorlatilag vizsgáztatott állandóan. na ő arra volt büszke, hogy évtizedek óta abban koszos társasházban élt.

rajta is látszott, hogy teljesen belehülyült abba, hogy alig van kihez szólnia és hogy ott rohad állandóan.

2019. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!