Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy érzitek magatok Most?

Ti hogy érzitek magatok Most?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semleges.
2019. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fáradt vagyok és picit fáj a fejem. Lelki ismeretfurdalásom van, amiért nem csináltam meg valamit délután, pedig lett volna időm rá, ami mostmár holnapra marad, amikor ígyis nagyon sok dolgom lesz, amik már most idegesítenek. Küzdök azzal is, hogy fel kellene állnom a futópadra mert megfogadtam, hogy mostmár nem hízok tovább, de nem sikerül rávennem magam.
2019. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szarul.
2019. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Jó lenne egy megbízható baráti áron alapos munkát végző diszkrét bérgyilkost találni, saját magam kiiktatásához ha már egyszer én magam gyenge vagyok hozzá. Selejt vagyok, nem érdemlem meg a boldogságot, még ha kapok is rá esélyt azt meg elrontom. Túl nehéz eset vagyok, teher. Mindenkinek könnyebb lenne az élete nélkülem de tényleg. A munkámat el fogja végezni más is talán jobban is mint én, ehhez az egy dolgokhoz értek az életben. Jó lenne távozni, így érzem magam.
2019. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok gazdag szarul.
2019. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nyomorultul. Reménytelenül szerelmes vagyok.
2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Szarul, mert egy fontos családtagom elárult és ezzel meggyalázta az Édesanyám emlékét.
2019. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Álmos vagyok de még korán van aludni😅
2019. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Általában szrul, az utóbbi 3,5 évben főleg.


Most épp nagyon stresszesen, mert vállaltam egy kockázatot, ami nem tűnik túl épeszűnek és a legtöbb ember nem ugrana bele egy ilyenbe.

Mindent egy lapra tettem fel.

Nagyjából még az is előfordulhat, hogy utcára kerülök pár év múlva, vagy legalábbis igen szegény leszek és lelkileg teljesen használhatatlan (bár idegrohamaim már most is vannak); ha meg beválik ez a bizonyos dolog, akkor több szempontból is szép és relatív könnyű életem lehet.

Ezzel kapcsolatban a legeslegnagyobb gondom, hogy reménykedem abban, hogy megkapok egy bizonyos állást (ami minden létező szempont alapján tetszene nekem plusz megoldást jelentene ezer dologra). A napnál is világosabb, hogy NEM fogom megkapni, ezt rég óta tudom. Viszont amíg nem küldenek konkrét visszautasító emailt, addig nem bírom elengedni.

Szerintem jövő héten megérkezik majd a mail, ami idegrohamot és többórás sírást fog kiváltani, viszont legalább túl leszek rajta!


A következő nagy gondom, hogy mit fog szólni egy rokonom, aki elől nem tudom titkolni, viszont a kapcsolatunk nagyon fontos mindkettőnk számára, nem szabad hagyni tönkremenni.


Az is problémám, hogy az elmúlt időszak borzalmasan nehéz számomra. Nem akarom semmi és senki máshoz hasonítalni, mintsem a saját erőmhöz. A saját erőmet pedig túlléptem (lásd néhány összetört dolog már van a lakásban).

Járok szakemberhez, akinek fizetek is ezért, de nem túl empatikus hozzám, vagy végeredményben lehet, hogy azért tolja azt a szöveget, amit mert máson ezzel segít, de rajtam egyáltalán nem, csak még rosszabb lesz!!

2019. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Fáj a fejem, mert nem iszom elég folyadékot mostanság.

Amúgy unatkozom és nincs kedvem semmihez.

2019. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!