Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy érzitek magatok Most?

Ti hogy érzitek magatok Most?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 19:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Depresszíven, mert az életem szinte minden területén gondjaim vannak. (Egészségügyi, anyagi, párkapcsolati, tanulmányi.)
2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szomorkásan :/
2019. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Jól, várom, hogy elaludjon a gyerek, aztán megnézem a teraszon mégegyszer a pozsgásaimat, mert olyan szépek.
2019. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kicsit bizonytalanul. Őszintén szólva félek a jövőtől. Ilyesztő belegondolni abba, hogy egy életen át egyedül legyek... Néha elgondolkozom azon, hogy talán nem is kéne paráznom amiatt, hogy ilyen vagyok. Inkább elfogadni azt, hogy nagyon kevés ember "passzol" hozzám és megtanulni egyedül is jól érezni magam. Hiányzik valaki, akinek én vagyok a legfontosabb... Minden esetre nem panaszkodom, ha egyedül kell lennem, akkor egyedül leszek, majd feltalálom magam. Minden happy, örüljünk hogy élünk :D
2019. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es, hány éves vagy? Még biztosan nem vagy olyan idős, hogy máris feladd. Ha egyedül nem érzed boldognak magad, akkor igenis keresni kell valakit magad mellé.

Aranyszabály: amin tudsz változtatni, azon változtass, amin nem tudsz, azt fogadd el.

2019. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szarul. Elkezdtem fogyózni, de csak 5 napig bírtam, mert tegnap anyukám a kedvenc ételemet főzte (májpörkölt nokedlivel) és képtelen voltam megállni az első adagnál. Úgy voltam vele, hogy 1 csalós nap még belefér, szóval ma folytatni akartam a diétát...Amiből végül az lett, hogy ma is betoltam a fejembe 2 nagy tál májpörköltöt nokedlivel, 2 nutellás kenyeret, 2 nutellás amerikai palacsintát, egy sonkás szendvicset, meg vagy egy liter tejet kávéval és kakaóval.
2019. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Semlegesen. Talán nagyobb jóindulattal a jó felé.


Szóval nem rosszul és az már jó! :)

2019. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lenne okom panaszkodni és eljátszani a nagy halált, de mivel az még sosem segített így szuperül vagyok, minden szép és minden jó! :D
2019. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy nagyon beteg vagyok elég jól. Nem elég, hogy találtak egy daganatot a nyakamban, még az influenzát is elkaptam. Azon gondolkozom, hogy vajon mennyi időm lehet még vissza az életemből.
2019. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fáradt vagyok,mert a párom egész éjszaka horkolt és egy percet se aludtam, és mennèk haza, de itt kell rohadnom az idióta emberekkel estig a melóban. Tököm kivan mindennel.
2019. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!