Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne 5000ft amit elkölthet...

Ha lenne 5000ft amit elkölthetnél bármire, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Kaptam nagymamámtól pénzt vegyek belőle magamnak egy legot mert látta hogy lego magazint nézegetek. Igazából már vagy 6 éve nem legóztam ez is unokatesómé volt de jó érzés volt nézegetni. Most meg bennem van a lelkiismeret furdalás ebből vehetnék könyvet is, amit nagyon ritkán tudok csak megtenni. De mama meg majd úgy is kéri mutassam meg mit vettem.

Nem tudom mi legyen.


2019. okt. 2. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a Mamának, hogy jobban örülnél most már könyvnek, mert évek óta nem legózol, meg a tanuláshoz is hasznos lenne! Biztos nem fogja visszakérni a pénzt és vegyél könyvet és mutasd meg neki!
2019. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem tenne megjegyzést a mamád, hogy nem legót vettél, hanem könyvet :D Mutasd meg neki nyugodtan, a mamák egyébként is örülnek, ha a gyerek könyvezik.
2019. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Ezt ugy birom amikor megmondjàk mit vehetsz. A pénzt adok mindig azt hiszik ök jogosultak a hasznalati jogàval miutàn àtruhàzták.


En ugy csinalom (mivel mama ruhara ad ritkan),(mintha penzt cserélnék)hogy amit vettem magamnak ruhat az en penzemböl azt mutatom meg es nem azt a valamit amit az ö penzeböl vettem. Most az hogy konkretan kinek az x ezer ft-jabol vettem ruhat az lenyegtelen mert nincs a penzre a neve felirva.


Szoval a folyamat

Alapbol veszek magamnak ruhat (pl 5000 böl.)

Mamatol kapok let ruhara (5000.-)

Bemutatom neki az en penzemböl vett ruhat (-5000)

Az öveböl meg veszek amit akarok(-5000)


Allandoan arra kenyszeritenek hasonlokkal hogy kamuzzak.

Pl jatekot nem vehetek. Igy a jatekra mindig kamuzom hogy barinöm adta vagy hasonlo

2019. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg éppen most 5ezerért? Rendelnék valami mexikói kaját és hozzá sört innék. Jól esne.


Ha kicsit gondolkodnék, mielőtt a gyomrom dönt, akkor könyvet vennék. Van sok a kívánságlistán.

2019. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Oda adnám valami szegény közösségnek. Pl. Árva gyerekeknek. Azt az 5000Ft-ot mire költsem? Inkább hasznosan használom fel.
2019. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad a nagymamádnak, hogy nem tudsz legót venni belőle (hiába nem is akarsz, ami teljesen jogos), hogy 5 ezerért nem is nagyon lehet kapni?

Százszor inkább könyv. Ne legyen lelki furdalásod miatta. Hidd el, meg fogja érteni. Főleg, ha átlapozgatod vele a szép új könyvet.

Egyébként én 5 ezerből egy sapkát vennék most jelenleg. (Mivel ezt kérdezted.)

2019. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5.! Hogyhogy mire? Nem mindenki van eleresztve, hogy 5 ezer az nem pénz. Ráadásul ajándéka kapta, miért abból adakozna? Ha akar, úgy is megteszi más módon.
2019. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Javítok, mert félreérthető: "Azt mondd a nagymamádnak, hogy..."

6. voltam.

2019. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Idd el, egy kocsmàban.
2019. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt soha az életbe nem értettem, hogy MEG KELL MUTATNI, hogy mi a rákot veszek magamnak, mi a fene az édesszüléd, valami KGB ügynök?
2019. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!