Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne 5000ft amit elkölthet...

Ha lenne 5000ft amit elkölthetnél bármire, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Kaptam nagymamámtól pénzt vegyek belőle magamnak egy legot mert látta hogy lego magazint nézegetek. Igazából már vagy 6 éve nem legóztam ez is unokatesómé volt de jó érzés volt nézegetni. Most meg bennem van a lelkiismeret furdalás ebből vehetnék könyvet is, amit nagyon ritkán tudok csak megtenni. De mama meg majd úgy is kéri mutassam meg mit vettem.

Nem tudom mi legyen.


2019. okt. 2. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kétszer jót ennénk a Burger King-ben belőle ketten aztán kész.
2019. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vettem ket tronok harcas konyvet igaz hasznaltan de imadom :D marad egy ezres azt meg ha keri visszaadom neki. Tenyleg imadtam legozni de most csak osszeraknam es max ott porosodna a szekrenyemen.
2019. okt. 2. 13:37
 13/16 anonim ***** válasza:
jó vásárt csináltál ;)
2019. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy neki, mit veszel, azt hittem, az okoz örömet, azért mondta. Azt nem láthatta, hogy Trónok harca is tetszik
2019. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Miss Endzsi ***** válasza:
Szerintem még be is könnyzene a boldogságtól, ha könyvet vinnél haza.
2019. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megrendelném ezt a Blu-ray filmet:

[link]

2019. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!