Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt eddig...

Nektek melyik volt eddig életetek legrosszabb éve?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 16:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

2018


Halál, gyász, otthon és munkahely elvesztése, kilenc év után szakítás, betegség, négy hónap kórház.


Borzasztóan örültem, mikor vége lett. Az idei sem könnyű, de a tavalyi vitte a prímet...

2019. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
73%
Az idei, hozzacsapva meg 2018 decembert. 3 olyan embert is elvesztettem, akik magyon fontosak voltak nekem.
2019. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
51%

Hirtelen nem is tudom eldönteni.

Egyik exem mellett annyit szenvedtem (lelki zsarolo szeretetmegvonassal büntet masok elött megalàz lejàrat stb)hogy mondtam is neki egy karàcsonyra valo keszülödes közben (en karàcsonyi làzban voltam tele szeretettel miközben vasaroltunk es akkor is lehozott az èletemröl olyan szinten szemét utàlatos),de a nyaraink sem voltak szebbek, szoval mondtam is neki ha kislanykent en tudtam volna hogy ez vàr ràm felnöve egy férfi oldalàn(hogy akit szeretek agyonalàz utàl még a szeretet ünnepén is meg szakitassal zsarol stb)en szomoruan nöttem volna fel.

Hat persze hogy viccesen hangzik es csak röhögött. De en ugyéreztem ketté törik a szivem es meghalok.

A nyarunkat elkönyveltem èletem eddigi legrosszabb nyarànak amit kb nem is überellt azota sem felül semmi.


Nos EZ vetekszik azzal amikor teljesen egyedül segitseg nelkül a minuszbol kellett felèpitenem gyorsan megèlhetèst magamnak, mikor tinikènt kimentem külföldre. Volt hogy elutasitottak munka kapcsan es utcan koborolva kerestem màsikat. Es nagyon sokan (sracok)ki akartak hasznàlni mint valami àrvàt akivel barmit meg lehet tenni es kiröhögni. Szoval ebböl felàllni. Az sem volt semmi. Ugy éreztem a poklokat is megjàrtam, àtlagember nem birnà ki csak èn.


Komolyan gondolkodnom kell melyik volt a kegyetlenebb.

2019. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%
Amugy ez abbol jött hogy neha elgondolkodom azon mit hitt az az ovodas kislany az életröl mire vàgyott es mit mondhatnék neki hogy felnöve milyen az életem. Es én nem akarnam elszomoritani.
2019. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
63%
*óvodàs kislàny aki voltam (aki naivan azt hitte az èlet szép es tele van meglepetèssel)mit is mondhatnék neki hogy a mosolya megmaradhasson.
2019. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a tavalyi, bár a mostani sem valami nagy szám!
2019. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%

Amikor 13 éves voltam, 7. osztályban (2003).

Az iskolában nagyon nem találtam a helyem, nem tudtam barátkozni (azóta kiderült, hogy magasan funkcionáló Asperger-szindrómás vagyok, de jól tudtam kompenzálni, ezért gyerekként nem diagnosztizáltak, csak én voltam a "fura lány"... ).

Szociális szorongásom és megfelelési kényszerem volt, próbáltam beolvadni a többiek közé, de nagyon mások voltak, én meg sok kínos helyzetbe keveredtem. Ez egyébként kb. az iskolás éveim alatt végig így volt, de azért a 7. osztály volt a legrosszabb, mert akkor jött egy lány a sulinkba, aki kikezdett, többen mellé álltak, és aktívan szekáltak (addig csak nem nagyon voltak barátaim, de nem bántottak). Ebben az évben többször lógtam a suliból, pedig én voltam a példás magaviseletű, szelíd, szerény jó kislány... A lógások nem derültek ki, mert mindent megszerveztem, orvosi igazolások, a szüleimnek és a sulinak is kamuztam, anyukám nevében írtam alá az ellenőrzőmet, aztán hogy ez otthon ne derüljön ki, "elvesztettem" az ellenőrzőt és kaptam egy új üreset... Folyamatosan stresszben voltam, rettegtem, hogy hol bukok le, közben meg féltem az osztálytársaimtól is... De sikerült fenntartani a látszatot hogy én vagyok a jó tanuló jó kislány...


Középsuliban azért jobb volt a helyzet, én is jobban tudtam kompenzálni a szociális hiányosságaimat és az osztálytársaim is normálisabbak voltak. Egyetemen már barátaim is lettek, meg kiderült, miért voltam olyan szerencsétlen, furcsa egész addigi életemben (Asperger). Ekkor már tudatosabban láttam a hiányosságaimat, az önismeret sokat segített, magabiztos lettem, és nem folyton az okokat kerestem, hogy miért vagyok ilyen nyomorék.

Aztán szép lassan rendbe jött minden. :)

Voltak azóta is rossz évek, haláleset, betegség, egyebek miatt, de mégis 13 évesen volt a legrosszabb, amikor rettegésben éltem és minden nap gyomorgörccsel mentem iskolába.

2019. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
65%
2017,2018
2019. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
65%
2017
2019. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
65%
2017 nekem is,munkahelyi baleset,inszalagszakadás, újra tanultam járni,perforált vakbél,kutyám elvesztése, munkanélküliség,közmunka,szakítás 11 év után-kőkemény volt.
2019. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!