Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik volt eddig...

Nektek melyik volt eddig életetek legrosszabb éve?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 16:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%

2017, 2019, 2006, 2008, 2016


A 2019 kivételével nálam is főleg halálesetek, gyászidőszakok de más is.


2016-ban történt durva haláleset, nagyon-nagyon közeli, ráadásul én ápoltam hónapokig, tökegyedül. Azonban 2016-ban még erős voltam, 2017-ben szakadt rám a fájdalom, Ő is egyre jobban hiányzott és rettentő sok nehéz/szar dolog jött ve az életembe és sok kudarc.


2019-ben máshogy álltam hozzá az élethez, mint addig, de bármi, amibe belefogtam, kudarcba fulladt. Sokszor azonban tett egy fordulatot a dolog, elhúzta az élet a mézesmadzagot, mielőtt jött volna a kudarc. Ha összeszámolom, mennyi mindent kellene vennem (többször varrt kabát, lyukas cipők) és mennyi őskövület háztartási gépem van, akkor kvázi elfogyott a tartalék pénzem. Ha ezek elromlanak, és pl ismét munkanélküli leszek, akkor már nem lesznek befizetve. A számláim, sem kenyér az asztalon.



2006-8-ban sorozatos halálesetek, szakítások, költözések, orvosi diagnózisok a családban... Igazából 2008 óta nem szél a karácsonyunk, 2016-ban meg már tragikus volt és azóta is töretlenül az.

2019. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
54%

2011 szemptemberétől, amikor középiskolába kerültem, nehéz volt, mert általános iskola utolsó 2 évében úgy éreztem, végre beilleszkedtem, jó közösségre találtam, megtaláltam a személyiségemet, erre mimdent elvettek tőlem...

2015 egyben életem legjobb és legrosszabb időszaka volt, a családi életem romokban hevert, (konkrétan a saját és a családtagjaim életét féltettem) el kellett költöznünk otthonról, de ugyanebben az időszakban a jó Isten megáldott egy olyan hobbival és egyben közösséggel, ami segített elterelni a gondolataimat, megismertem az egyik legjobb barátnőmet, utólag már inkább ezek jutnak eszembe erről az évről, nem a rossz dolgok.

Utána 2017-ig szintén elég rossz éveim voltak, de a tavalyi év volt az első hosszú idő után, amit nem úgy zártam, hogy ez volt az eddigi legrosszabb. :)

2019. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%
2012...A fősuli utolsó évében 6 év után elhagyott a párom, 4 hónapos terhes voltam akkor. A szülés is komplikációs volt, majdnem elvesztettem a kicsit, az év végén pedig kiderült, hogy gyógyíthatatlan beteg lettem.
2019. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
53%

2019

Az ismerettségi körömben szinte kivétel nélkül ez volt mindenkinek a legrosszabb éve. Sikertelen vizsgák, tökéletlen végeredmény, és szinte heti sírás. A 2017-es évemben is volt, hogy nem sikerült valami, de a 19-es abszolút borzasztó volt. Már a gondolatától is rosszul voltam.

2020. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
71%

Nálam a 2020 már versenybe szállt.

2019 végén úgy nézett ki, hogy lassan beérik a gyümölcse annak, amiért annyira küzdöttem, hogy lassan végre sínre kerülök. Aztán eléggé magasról zuhantam.

2020. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
23%
Amikor úgy érzed, hogy mélyen vagy, a sors ha nem is azonnal, de egy idő után dob egy mentőövet. Valamikor nehéz észrevenni, folyamatosan figyelni kell, hogy élhess a lehetőséggel, mert rajtad múlik, hogy mi lesz ezután. Tapasztaltam már ezt néhányszor. Vagy ha nem látsz új lehetőséget (a mentőövet), akkor keresni kell.
2020. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
71%

2009 - Szüleim válása; bár egy évvel korábban kezdődött, ekkorra durvultak el igazán a dolgok.

2015 - Neurotikussá váltam a halmozódó traumák/stressz miatt, ezért hónapokon át pánikrohamra hajazó állapotban teltek a napjaim, csak akkor tettem ki a lábamat a lakásból, amikor orvoshoz mentem. Majdnem évet kellett ismételnem.

Nem tudok ezek közül választani. (Most vagyok 21 éves, lassan 22.)

2020. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
54%
Talán a 2010. Akkor több olyan esemény történt és olyan emberekkel is találkoztam, amik, akik teljesen kizsigereltek lelkileg és totálisan kilátástalannak láttam az életemet.
2020. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
68%

Ez.


Mert idén érettségizek...

2020. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de miért nullázták le a hozzászólásom? Tudtommal a kérdésre válaszoltam és megindokoltam...

24-es voltam.

Ja, és esküszöm még ez az év is ezerszer jobb, mint a 2019-es. Hiába van ez a korona meg a karantén, de ami eddig történt velem az első két és fél hónapban az már sokkal több jót tartalmazott, mint tavaly.

2020. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!