Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most megint akar valaki 700...

Zsoltmester kérdése:

Most megint akar valaki 700 millió gyűjteni, szerintetek ez nem túlzás?

Figyelt kérdés
Mostanábanez a divat hogy majdnem egymilliárdot gyűjtögetnek az emberektől. Mi a véleményetek erről?

#adomány #700 millió
2019. okt. 7. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm , eszes dolog . Tróger ploitikusok csalók is megkapják a lakossagtól . De a kezelésekre kapott milliárd nem gog segīteni a betegen mert hatástalan , luxus dolog .
2019. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az a gáz, hogy vannak szülők, akik erre kényszerülnek, miközben a kormány milliárdokkal támogatja a haverok beruházásait.
2019. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mind a kettő túlzás.
2019. okt. 7. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem OEP teljesen jól teszi, hogy nem ad baromságra pénzt. Tetszik nem tetszik, de ezek a gyerekek Taigetosz pozitívak, soha nem lesznek hasznos tagjai a társadalomnak még gyógyszer mellett sem és létezésük az egész közösség számára ártalmas beleértve saját magukat is, mert egy pokol az életük. Én már nem egy ilyen gyereket láttam. Jobban jártak volna, ha meghaltak volna.
2019. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Majd ha a te gyereked lesz beteg, remélem, akkor is ezt fogod gondolni. Szerencsétlen.
2019. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnek igaza van, akkor is ha másokat sért.


Régen a természet kiszelektálta a gyengét, életképtelent. Csak a legrátermettebb, alkalmazkodóbb és erősebb maradt életben.

A természet és az evolúció még mindig jobban tudja a dolgokat.


Meg lehet nézni hány emberi előd halt ki, és miért a mi ősünk maradt életben.

2019. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 nem volt még ugyanis ez egy másik gyereknek kell. Szövegértés ember...
2019. okt. 7. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

"Majd ha a te gyereked lesz beteg, remélem, akkor is ezt fogod gondolni. Szerencsétlen."


Ha az én gyerekem lesz SMA-s, akkor fogom és nem törődve a következményekkel véget vetek a szenvedéseinek. A legrosszabb ellenségemnek sem kívánom azt, amit egy SMA-s átél.

2019. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezeknek a gyerekeknek az életbentartása gyakorlatilag kínzás.
2019. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!