Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túlzás ez már?!

Nem túlzás ez már?!

Figyelt kérdés

Az imént olvastam egy cikket, miszerint gazdit keres a világ legdrágább kutyája: Kínában, egy Emperor nevű tibeti masztiff kan 350 millió (!!!) forintocskának megfelelő jüanért eladó.Egy fedezésért másfél millió forintot kér jelenlegi gazdája.

Ez már nem a kutyákról szól, igaz?



2013. okt. 11. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy ferrari legyártása szerinted annyival több mint bármilyen más autóé ? :D


Felkapott fajta kínában, kevés is van belőle. A legjobb kutyák egyébként mindenhol sokkal drágábbak mint amit mi ki tudnánk akarnánk fizetni.

A showkutyák árai horribilisek. Bár gondolom valami blikk szerű förmedvénybe olvashattad ott van hogy néha elírnak valamit "véletlen" egy 0val csak hogy jobban fogyjon :D

2013. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
90%
Ezt korábban én is hallottam, talán a Fókuszban vagy hasonló műsorban...egy nagy vörös tibeti kan...elég ronda volt számomra, már túl szélsőséges...
2013. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a tv-ben is volt erről szó korábban. Ha jól rémlik, egy hatalmas, vörös tibeti kan a kutya. Az én ízlésemnek ronda szélsőséges, élhetetlen
2013. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ezt korábban én is hallottam, talán a Fókuszban vagy hasonló műsorban...egy nagy vörös tibeti kan...elég ronda volt számomra, már túl szélsőséges...
2013. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
95%
Bocsi! Szar a netem, először nem mutatta az első válaszomat :P
2013. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, elég horribilis. És nem is volt annyira szép.
2013. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Megtaláltam a linket, amit annak idején olvastam... nekem túl sok a szőre, ez már nem tibetis...


[link]

2013. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erre azt mondhatnám,hogy épp tegnap adtak el egy másfél éves telivér kancacsikót árverésen 5 millió guineas áron(ez a pénzegység a font másfélszerese és csak telivérek árverésein használják).Ez a ló több mint valószínű,hogy sosem keresi meg az árát.Szóval relatív,hogy kinek mi számít túlzásnak.
2013. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A ló megint más kategória.A lótól várnak is valamit, pl. rengeteg versenygyőzelmet, ami azért hoz pénzt a konyhára.Vegyük például Overdose-t, vagy féltestvérét, Opium Bullet-et.Hihetetlen sokat ér ez a két ló (Overdose sajnos már nem versenyezhet, szépen elbántak vele), és nem véletlenül.Sorra nyerik a nagyobbnál nagyobb versenyeket.

De egy kutyánál nem tudom megérteni, mi emeli fel így az árát.Nálunk az országban pl. ritkaság a fáraókutya.Az ára milliós nagyságrendekre is rúghat, de nem hiszem, hogy akár egy példányát is el tudnák adni annyiért, mint Emperort.Vagy nagyon tud valamit ez a masztiff, vagy túl van hypeolva az egész. :D

2013. okt. 11. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
A féltestvér csak itthon nyert,majd utána Pozsonyban harmadik,szóval messze nincs szó arról,hogy nagyversenyt nyert volna(még).Valószínűleg sosem keresi meg az árát.
2013. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!