Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi vesz rá embereket arra,...

Mi vesz rá embereket arra, hogy ebben a hidegben a meleg lakásból kimozduljanak és sportoljanak?

Figyelt kérdés
A hideg egyenlő azzal, hogy tea, forrócsoki és sütievéses időszak van. Néhányan meg kint futnak, vagy kondiznak, aztán jól lebetegednek a semmiért.
2019. okt. 7. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is a másik életével foglalkozol? Mi közöd hozzá?
2019. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A hideg 5 fok körül kezdődik. Még bőven viselhető idő van.

Futottál te már mostanság? Kimelegedsz és nem fázol egy pillanat alatt. Reggel (izé, hajnalban) kellett szaladnom a buszhoz és nem voltam túlöltözve. A buszon már vettem lefelé mindent, amit nem szégyelltem pedig nem fűtöttek.

Ja, és a betegséget inkább baci vagy vírus okozza, nem az hogy ért egy kis hűvös szellőcske.

2019. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert hideg van kint, az nem azt jelenti, hogy az ember meg is fázik, ha fut 5-10 km-t. Megfelelő öltözet a lényeg.
2019. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Lusta vagy ennyi az egész.


Mondjuk azért járok kondizni,hogy jobb és jobb pali legyek,erős,fit egészséges aki simán bírja a strapát akit a párja szétszed mert be van gerjedve rá.


Te csak igyad a forròc csokit,meg edd a chipset nagyon vonzó erős egészséges meg feszes leszel,JA NEM.

Ellenben egy löttyös dagadt igénytelen nő vagy pali.

2019. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy, ahogy egész évben, hetente járok úszni.

Kint lehet bármilyen idő, hiszen bent ugyanolyan meleg van.

Ha jól megszárítom a hajam, és nem fázok meg. Egy nátha pedig bárkinél beüthet.


Amúgy úszás után hazamegyek, beteszek egy jó filmet, és majszolok hozzá valami nasit, vagy leülök írni vagy olvasni egy kávé társaságában.

2019. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el, sokan azokbol akik ilyenkor kinn futnak csak hallasbol ismernek sok betegseget.
2019. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, amíg sportoltam a másfél órás edzések előtt még hóban is futottunk kint heti háromszor. Sose voltam beteg.

Egyrészt nem a semmiért, másrészt akinek egy leheletnyi fogalma van a sportról az nem lesz attól beteg, hogy hidegben kint fut. (orron át belégzés, kimelegedve azonnal irány be)

2019. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A shaolin papok is fenn élnek a hegyekben,ott a kolostoruk.Ők félmeztelen meditálnak,a mínusz fokokban.
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Jól teszik. Legalább nem szokik el a szervezetük a hidegtől. Ez a baj az emberekkel amúgy. Bejön egy kis hideg és már szét akarnak fagyni. Miért? Mert bezárkóznak egész napra a meleg lakásukba, ahelyett, hogy kimozdulnának.
2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlették magukat, és levezetik. Lehet, hogy teli vannak "minyonnal", ami nem jön ki, így jót tesz a mozgás. Lehet, hogy utálnak otthon lenni, így ezt teszik helyette.
2019. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!