Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Highsc kérdése:

Lányok, nálatok mennyire fontos az, higy egy fiú sportos legyen/ki legyen edzve?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez már jól néz-e ki? 17F


[link]



2017. okt. 22. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
ez pont tökéletes
2017. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Bőven jó.

Ha a személyiséged is rendben van, biztos sokan fognak kedvelni:)

Mindent bele!^^

2017. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem fontos. Nyilván,örülök neki,ha aktív és sportol,de hogy meglátszik e rajta,az pont nem érdekel :) Szerintem te már bőven az izmos kategória vagy.
2017. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön ha valaki izmos, de nem alapkövetelmény. De az fontos számomra, hogy ne legyen kövér a srác. A kép (gondolom te vagy :D) elég jól néz ki szerintem, nem túlgyúrt, de amúgy aki túl van gyúrva vagy fel vannak pumpálva az izmai pl. szteroidokkal, az már nem is szexi szerintem. De az arc is fontos. De persze ez mind csak a külső, azért párkapcsolatban a személyiség is sokat nyom a latban, de nyilván a külső is számít mindkét nemnek.
2017. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem vézna vagy nem izmos.

18/L

2017. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mindegy, csak kövér meg csontváz ne legyen. A személyiség, a kisugárzás sokkal fontosabb meg, hogy az összhatás tetszik-e. 17/L
2017. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tanácstalan Lány ***** válasza:

Szerintem teljesen jó de nem a külső számít legalábbis remélem hogy nem póló nélkül akarsz a vácin rohangálni a csajok után😅😂

Meg legyen önbizalmad mindenkinek más jön be de ha végignézel a csontkollekció pálca srácokon hidd el lesz önbizalmad és nem fogod megkérdezni se hogy jó vagy e ahogy vagy! Remélem segítettem a válasszal

2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám hogy tetszik/pluszpont ha valaki izmos , de nem alapkövetelmény.

És csatlakozom , hogy nekem is fontos az arc , sőt nekem fontosabb az arc mint a test. Meg ugye a személyiség.

Viszont nekem picit túl vékony vagy.

2017. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)! Mint írtátok nagyon fontos a személyiség, de a test sem utolsó. Ezzel nagyon is eggyet értek, és az is egy nagy igazság, hogy nem vagyok nagyon vaskos inkább szálkás, de kinek mit ad a genetika. Majd még dolgozom rajta :D.(bár számomra a formák a fontosak)
2017. okt. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!