Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ismerőse...

Miért van az, hogy az ismerőseim az illemhelység felújítására rengeteg pénzt áldoztak, de mikor egy kedves barátjuk szülinapja van, akkor sajnálnak mindent tőle? Sms-t sem küldenek beki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 21:39
 1/9 A kérdező kommentje:
*neki
2019. okt. 13. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
A két dolog hogy függ össze?
2019. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem igazi baràtok. Nem azt mondom hogy sok pénzt költsenek rà, de azért illik felköszönteni valahogy. Most ennyit hogy sajnàlhat valaki ha tényleg a baràtja?
2019. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajándékozós típusok. Személy szerint én nem szeretek ajándékot kapni így én se szoktam tárgyakkal kedveskedni.
2019. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sztem az, hogy másik fontos számunkra, az nem kerül sokba. Viszont a költségvetésüket átnézve, inkább azzal a füzettel jellemezném őket.
2019. okt. 13. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert az ég kék a zöld fű a nap kering a Föld korong.
2019. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az a kedves barát nem is annyira kedves.

A felköszöntésnek nincs sok köze ahhoz, a lakásukban mit, mennyiért újíttatnak fel.

2019. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én baromi jó barát vagyok, 30 éves barátságaim vannak.

Éjjel felkelthet a barátom, ha szüksége van segítségre és én pattanok, DE...

... de van, hogy valakinek a valamijét elfelejtem és ha ezt az a valaki számonkérné rajtam, menne a süllyesztőbe!

Akkor meg, ha ezt valaki a klozetom felújításával hozná párhuzamba, még a nevét is elfelejteném örökre. Turkáljon a kedves mama zsebében, ne az enyémben!

A félreértések elkerülése végett, az enyém sem érdekel, nem is kell köszöntgetni.

2019. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért vergődsz ezen? 12 éve vagyunk jóban-rosszban egymás társai a férjemmel, de soha nem jut eszébe sem a születésnapom, sem az évfordulónk, sem a saját születésnapja. Ha nekem ez fontos lenne, akkor szólnék neki előtte pár nappal, hogy “szombaton beülünk valahova, iszunk valamit a szülinapomra”. Neked is ezt ajánlom. A vécés dologhoz meg előttem is rejtély, mert nyilván nem a pénzt sajnálják tőled egy üzenetre, hiszen rengeteg módja van ingyenesen is. Vagy meg akartad volna kapni a régi, felújítás előtti fajanszukat..? 😊
2019. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!