Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hugom miatt majdnem balesetezt...

Hugom miatt majdnem baleseteztem, normális, hogy most dadogok?

Figyelt kérdés
Szóval én minden nap elmegyek Anyuért a munkahelyére ha délutános, tesóm is eljött, és elkezdett hisztizni, hogy vigyem el kajálni, de én időre Anyáért megyek ezt ő is tudta, kocsiba verte az ablakot, ordibált, ajtót nyitogatta meg megütött, és egy torlódás volt 2x2 sávos úton én pont a belső sávból mentem át ezért a külsőbe , mellettem jöttem és gyorsítottam majd mikor biztonsággal besoroltam elém vágott egy autós index nélkül. Nem lett baj, de felhívtam Aput és dadogok. Tesóm egy kezelhetetlen majom, és végig azt mondta, hogy milyen jó lett volna balesetezni mert akkor én megdöglök. Most nem merek vezetni , pedig lényegében ez az egyik szakmám, most kezdenék kamionon.
2019. okt. 14. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd h az anyósülésen üljön, ha nem tud viselkedni akk hátul a helye v a csomagtartóban
2019. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd feldolgozod valahogy màst nem tehetsz. Viszont soha többet ne vidd a húgod sehova. Egy verés kijàrna neki. Vigyétek pszihológushoz. Am hàny éves?
2019. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 éves, de 72-es az iq-ja és kb. semmit sem fog fel a világból, ha iskolába van kettőt nem szól ha otthon van játszik, ha megzavarják néha üt, engem párszor megvert. Ilyen látszat ember, tehát ha régi autómmal megyek ami az enyém és nem azzal amivel ma voltunk, nem ül be, mondjuk ennek örülök, de ha velünk jön akkor mindig alkalmazkodni kell hozzá.
2019. okt. 14. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne haragudj, de nem normális viselkedés a húgodtól. Az ilyen képes is bántani másokat. Vigyétek pszichiáterhez mielőbb!
2019. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a stílus. De hirtelen nőtt ez a lány 7 évet! De videót bezzeg nem kaptunk!
2019. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ijesztő tud lenni egy ilyen szituáció, normális, hogy dadogsz/lesokkolt.

Viszont az első lehetséges helyen lehúzódtam volna és tesókát kiraktam volna a kocsiból. Egy ilyen után menet haza ahogy akar, üsse majd a buszsofőrt. És soha többet nem vinném sehova. Ne hagyj annyiban egy ilyen viselkedést, attól még, hogy a testvéred, nem vagy köteles eltűrni. Aberrált buta p.icsa, már bocsánat.

2019. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 tegyem fel a fedélzeti kamerám felvételét? Annyit látsz, hogy átjön a sácomba egy másik autós hírtelen, belső videót nem készítek. De nem én írtam ki a linkelt kérdést. Be kell bizonyítanom?
2019. okt. 14. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Legalább látunk valami érdekeset is ma.
2019. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!