Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az ilyen fiúkról? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A munkán kivül egész szabadidejét a számítógép előtt tölti játékokkal anime nézéssel stb(szabadnap 15-16 órát, munkanap 7-8 órát), nagyon ritkán megy el baráti társaságba 3 havonta 1x max elég spórolós illetve szeret főzni, csendesebb és passzivabb szivesebben hallgat meg mást mint hozz fel témát de az üres fecsegés nagyon untatja. Szóval ne kíméljetek, mennyire jó ez így? Örök magány receptje gondolom xD

2019. jún. 29. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Én sajnálom az ilyen fiúkat. Elmegy mellettük az élet, és valójában nem is élnek. Nagyon szűk látókörű, aki képtelen a való életben lenni.
2019. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
66%
Sajnos jóformán ugyanilyen vagyok. 19évesen kezdek felébredni, arra hogy egy barátom sincsen, és egyre jobban hiányzik és igénylem a közelebbi emberi kapcsolatokat. De egyszerűen nem tudok kezdeményezni, visszavezethetően arra hogy zéró önbizalmam van, folyamatosan ki voltam rekesztve régen, azóta lefogytam, és egyébként egész jó megjelenésű srácnak tartom magam, de ettől függetlenül, önbizalom hiányában nem tudok közeledni senki felé. Az még pluszban nehezíti a dolgot hogy eléggé intro vagyok, nem tudok olyan hamar nyílni az emberek felé, mint amennyire mások, vagy mint amennyire szeretnék. Munkahelyen is több hónap volt mire kitudtam bontakozni, és magamat tudtam adni. Rühellem magam ezért, de ez van. Tanácstalan vagyok, nemtudom már tényleg mit és hogy kezdjek az életemmel...
2019. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen tipusu fiuk taszitanak engem a legjobban. Biztosan nem szeretnek kapcsolatot egy ilyen fiuval.

Valszinuleg csak hozza hasonlo lanyok, ha jobbat nem talalnak.

Mennyire jo ez igy? Ezt te tudod. Ha neked jo, nekem nincs jogom beleszolni.

Hogy nekem mennyire lenne jo? Semennyire.

A sulimban a legtobb fiu ilyen. Oket en egybol kizarom. Nincs szuksegem arra, hogy egyutt uljunk otthon vagy hogy en konyorogjek neki allandoan. Illetve ez a merteku gepezes mar valszeg fuggoseg.

Mondanam, hogy menj el sportolni, de ugy veszem le, hogy teged ez nem zavar, ami most van. Ki kell fognod egy hasonlo lanyt, aki szinten meg van elegedve ezzel a kis semmilyen elettel.

2019. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

2-es válaszoló,

ha a munkahelyeden már sikerült kibontakoznod, akkor sikerülni fog más helyen is. Ne savanyodj be!


Kérdező, azzal, hogy ezt a kérdést feltetted, magad is látod, hogy ez nem jó így. Szerezz barátot, barátokat és velük együtt járj szórakozni. A célod egy barátnő megtalálása legyen.

2019. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es

Hogyan fogalmaznád meg hogy vki "él"?

Szó sincs arról hogy képtelen vagyok való életben lenni, de mivel kevés barátom van akivel tartom még a kapcsolatot így csak ritkán járok el, akkoris általában már a barátaim unszolására hogy mozdulj már ki egy kicsit, én olyan vagyok hogy csak akkor szeretek kimozdulni ha vmire szükségem van, mondjuk a gépet tovább fejleszteni vmi alkatrész vagy kényelmi eszköz stb és akkor egybekötöm és letudom egyúttal a közös időt barátokkal, mert sosem tudhatom mikor lehet rájuk majd szükségem és a minimumot megkell tennem hogy fent maradjon barátság, és persze jól is érzem magam akkor de megelégszek ezzel 2-3 havonta 1-szer ekkora társasági igényem van.


2-es

Én egész jól érzem magam így, elinte nekem is hasonló érzéseim voltak mint neked de idő elteltével hozzászoktam a magányhoz sőt el is fogadtam, de mostanság elgondolkozok valóban csak annak akarok élni hogy szórakozás gép előtt, finom ételek, munka, kényelem, minden cél nélkül? Helyes ez? Esetleg a magunkfajták is találhatnak vkit? Vagy nekünk tucatemberré kell válnunk olyanná akik nem is vagyunk mert különben "magányosok" maradunk? Igazság szerint nekem lett volna pár lehetőségem kapcsolatra, de nem tetszettek a lányok akik próbálkoztak, nagyon fontos hogy tetszen külsőre, szép legyen ,csak akkor lenne motivációm változtatni talán, és kezdeni vmit. Így viszont hogyha nem tetszik vki semmi értelmét nem látom bárminek is kell az a érzés hogy igen ezért megéri tenni.


3-as

Köszönöm hogy öszintén megírtad a véleményedet.

Azt hiszem abban igazad van hogy szinte semmilyen lánynak nem tetszhetnek az ilyen tipusuak, és max kényszerből választana vki.

Jól érzem magam így, de másrészről mégis néha kételkedek hogy valóban jó ez így. Helyes e így le élni az életem egyedül felmerül néha.

Miért nevezed semmilyennek ezt a életet?

Ajánlod a sportolást, de mivel lennék több azzal hogy sportolnék?

Nem nevezném magam függönek, csak nincsen különös ambicióm jelenleg, megvagyok elégedve azzal ami van. Miért szerinted mit kellene tennem ha sok a szabadidőm?Elég unalmas lenne otthon a falat nézni gép nélkül szerintem.

Milyen fiuk tetszenek akkor ha ilyenek nem?

Gondolom akik mellett nem lehet unatkozni olyan beszélője van mindig talál programot szórakoztat téged non stop. Hát ha mindenki ezt várja akkor semmi értelme változtatnom hiszen úgyse leszek társasági ember ha személyiségem nem olyan.


4-es

Azért az sem mindegy hogy milyen barátnőt, csak azért nem jönnék össze bárkivel aki nem is tetszik hogy elmondhassam van barátnőm, viszont ha nagyon társasági embernek kell lenni a sikerhez akkor jobb ha nem is változtatok semmit, hiszen nekem rosszabb a munkánál a kényszeres barátkozás, vagy eljárás, nagyon fáraszt és untat.

2019. jún. 29. 16:23
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Én harcos szellem vagyok na de kiért harcoljak, meg inkább kard mint lőfegyver :/, maradnak a sorozatok meg az edzések xd
2019. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem jönne be egy ilyen fiú. Én is viszonylag otthonülős, csöndes, nyugis típus vagyok, de ez már nekem is sok lenne. Vannak ilyen lányok is, de kicsi az esélye, hogy találsz egyet, mivel ők sem mozdulnak ki. Azzal nincs baj, ha valaki csendes és inkább egyedül van, mint társaságban, de 7-8 órat képernyő előtt tölteni súlyos függőség. Ezen nem ártana változtatnod.
2019. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

8-as

Egész pontosan az elmúlt 1 évben az átlagom napi 10 óra gépezésre jött ki, de nem hiszem hogy ez függőség lenne,mert bármikor megtudnék lenni nélküle ha esetleg nem lenne elég szabadidőm.

2019. jún. 29. 19:11
 9/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Kérdező, én sehol nem írtam, hogy a legelső utadba akadó lánnyal kezdj el barátkozni. Ám megszólítani őt meg lehet, aztán idővel kialakul.

2019. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Miért tetted fel ezt a kérdést ha te úgy gondolod hogy felesleges változtatnod magadon? Hiába írnak itt neked akármit te nem fogsz megváltozni. Tanácsoltak már pár dolgot de te csak belekötöttél. Napi 10 óra gépezés az akármennyire is tagadod függőség. Kezdj el pl biciklizni napi másfél órát. Sokkal egészségesebb mint a képernyő előtt ülni. Vagy járj el edzőterembe heti 2x. Ott lehet fogsz új barátokat szerezni akikkel talán többet akarsz szórakozni. De ha így folytatod egyedül fogsz maradni. A barátaidnak családja lesz előbb vagy utóbb neked meg a full extrás géped.Szóval sok sikert az életedhez. Majd 60 évesen magányosan a szobádban üldögélve talán rájössz hogy változtatni kellett volna a dolgokon még akkor is ha mist semmi kedved hozzá.
2019. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!