Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várni az élet végét?

Várni az élet végét?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki rámsűtné, hogy depis stb, jó kedélyű ember vagyok.


Úgy érzem, hogy semmi újat nem tud adni a világ, pusztán racionális és emocionális halmaz az egész. Megmondom őszintén, többet vártam volna ettől az egésztől, úgy érzem,hogy nekem ez kevés és "unalmas".


2019. okt. 15. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen vagy...
2019. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Keress új elfoglaltságot, új célokat.
2019. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Az életben az az értelmetlen hogy semmi sem tart örökké. Tárgyakhoz ragaszkodunk,embereket használunk,nincs olyan dolog ami örökké tartana. 200 év múlva azt sem fogják tudni hogy kik voltunk. Pár ember bekerül a történelembe mert megváltoztatták azt. Az mindegy hogy rossz irányba. Ha megnézzük a történelmet nem látunk mást mint hiúságot,kapzsiságot és gonoszságot és azt gondoljuk hogy a jövő más lesz,hogy majd jobb lesz. Tényleg jobb lesz a jövő? Azt hisszük hogy a modern technológiával sokat fejlődtünk? Tényleg így lenne? Vagy csak egyre távolabb kerültünk egymástól? Érzelemmentes emberek akik egy papírpénzhez ragaszkodnak,és így élnek túl nap mint nap. Megveszik a legdrágább cuccokat,ragaszkodnak hozzájuk. Kapcsolatról-kapcsolatra ugrálnak. Ez élet? Ez fejlődés az emberek számára? Az emberiség számára?
2019. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ez hogy kapcsolódik ide?
2019. okt. 15. 17:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2019. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

#3

Egy jó válasz. Hasonlók jöhetnének.

2019. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz unalmas ez a 21század(időutazó vagyok amgy). Az évek, a fejlődés úgy fel fog pörögni... Szóval popcornt elő:)
2019. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én segítek neked
2019. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én kinlódni nem bírok már de ha szerzel nekem egy cián kapszulát én meg s segítek rajtad :)
2019. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az életemhez ragaszkodom mivel nem vagyok beteg. Minden egészséges emberben megvan az életösztön.
2019. okt. 17. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!