Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Hogyan szerezzek barátokat és, hogy vessek véget ennek?

Figyelt kérdés

19éves vagyok Szlovákiában élek egy kis faluban. Az anyu nem akar sehova sem engedni ezért nincsenek is itt barátaim. Illetve egy lányt ismerek ,de sajnos ő rossz társaságba keverne. És kezdek megőrulni. Eddig a nyári szunetben egész nap bent vagyok kb. csak uzletbe meg ilyen helyekre megyek el. Eddig 3napot voltam csak így kint. (Ineternetes barát és az apu jóba lett a szuleivel így mentem ki hozzájuk ,akkor is mindig mondta ,hogy maradjak otthon vele jobb lesz.)

Meg azaz álmom ,hogy elmenjek innejd és ezt fel is hozom neki ,hogy tudja mindíg olyanokat mond ,hogy kinek kellenél te,ott várnák rád, vagy ,hogy ha kulfoldre mennék ,akkor csak a sz*rt puculhatom stb.. De volt olyan is ,hogy elkezdett konyorogni le térdelve ,hogy ne menjek ne hadjam itt majd ha meg hal ,akkor elmehetek. És ha elmennék félek ,hogy valamit tenne magával. Nincsenek itt barátaim a netes barátaimmal azzal a 3-4 személyel nem nagyon tudok írni mert hát nekik is van életuk stb.. Próbálok ismerkedni ,de nem megy annyira jól mert a legtobbszor nem írnak vissza (amit meg is értek mert nekik is vannak más barátaik stb..)

Depressziós is voltam egyszer már meg akartam tenni. Tavaly pszichiáterhez jártam szerintem most újra fogok menni.

Azaz álmom ,hogy ki koltozzek az a tervem ,hogy idé végzek a sulival aztán elkezdek dolgozni és elteszek annyi pénzt ,amennyit csak tudok és aztán kikoltozok mi errol a véleményetek?

Anyunak mondtam ,hogy elakarok menni ,de nem fogja fel volt olyan is ,amikor azt mondta ,hogy az elso fizetésembol bútort fogunk venni ide a szobámba stb.. Pedig szerintem ez ne, normális egy gyerek nem maradhat orokre a szuleivel neki is élni kell az életét pl: utazni, szórakozni stb.. Nem azt ,hogy élete végéig itt maradjon egy poros kis faluban nem?

Annyira magányos vagyok :S szinte mindíg boghetnékem van. Mit tegyek? Kérlek segítsetek :(



2016. aug. 6. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideje felnőni
2016. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2016. aug. 6. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy már elmúltál 18, állj a sarkadra és költözz el
2016. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj értem. Hát azt szeretnék ,amint befejeztem az iskolát azon leszek. Még van egy évem ,de félek ,hogy ha elkoltozok az anyu csinál valamit magával.
2016. aug. 6. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Ülj le és beszélgess anyukáddal , ha nem tudsz vele dűlőre jutni akkor választhatsz :


1. Vele maradsz és akkor nem lesz életed , de Anyukádnak se lesz boldog élete mert hozzád már betegesen ragaszkodik és te vagy neki az egyetlen támpont az életébe ami nem egészséges egy felnőtt nőnél ! Szomorú beteg lélekről árulkodna az ilyen magatartás. Ez a verzió számára és számodra se lenne igazi boldogság , felszínes hamis valóságban élnétek és legbelül pedig idővel lelki nyomorékokká fogtok válni.


2. Elköltözöl és jó életed lesz , szerzel barátokat , szerelmes leszel , Anyukád vagy csinál magával valamit vagy nem , ha nem az a javulásnak lesz a jele és kifog tudni törni a megkeseredett életéből


Tehát az első verziót választva elveszed a lehetőséget édesanyádtól hogy boldog legyen és elveszed magadtól hogy boldog lehess a másodikkal meg lehet megmented őt a lelki nyomorékká válástól !


Én a kettest választanám !

2016. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!