Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták akiknek lakótársa...

Egyetemisták akiknek lakótársa van albérletben vagy koliban! Ti jól kijöttök a lakótársaitokkal?

Figyelt kérdés
1 éve lakom együtt egy lánnyal , aki irgalmatlanul igénytelen. Büdös, koszos, nő létére hihetetlen dolgokat hagy maga után. az első időkben próbáltam szépen megkérni hogy takarítson ő is meg pakoljon el maga után de le se szarja , mintha ő a koszt szeretné. Ha kitakarítok megjegyzi hogy büdös tisztitószerszag van, pl amikor a wc kifertőtlenítem vagy felmosok... Szerintem nem normális, és nagyon kellemetlen mert nem akarok ezen vitatkozni és nem vagyok az anyja hogy megtanítsam takarítani de 24 éves "nő" létére lehetne rá igénye... Ti hogy kezelitek az együttélést?
2019. okt. 18. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok egyetemista, de amikor az voltam, velem is megtörtént ugyanez. Csak az segített, hogy elköltözött az illető, aztán jött a helyére egy normális. Az ilyen alakokkal nem lehet mit kezdeni.
2019. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tök jól, de egyszer kihajtott a mosogatónkban a dinnyemag. Az kicsit intő jel volt, hogy lehet, hogy el kellene mosogatni.
2019. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyetemista, 30+ éves lakótársam szerintem most takarított életében először budit...
2019. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zsenialis 😅koszi a valaszokat ,akkor nem vivom tovabb ezt a szelmalomharcot ,vartam mikor jon ra magatol h budos mert nincs pofam szolni neki
2019. okt. 18. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Elköltözöl vagy elzavarod ot a pi.csaba
2019. okt. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az előző szobatársammal nagyon nem voltam jóban és nem szerettem vele lakni, kb. egy szót se szóltunk egymáshoz, nem tudtunk mit kezdeni egymással és inkább csak zavartuk vagy idegesítettük egymást, viszont ő rendszerető volt, takarított, rendet tartott. A mostani szobatársam és lakótársaimat jobban kedvelem, velük szoktunk dumálgatni és jobban tudunk együtt lakni, viszont ők már rendetlenebbek. Én ezt valahogy sokkal jobban viselem, engem nem zavar. Az én szobatársam azért még annyira nagyon nem rumlis vagy koszos, úgyhogy a szobánk általában normálisan nèz ki. Én elpakolok magamnak, takarítok magamnak stb., stb., és az már nem érdekel, hogy a többiek mit csinálnak. A szobájuk az ő dolguk, a fürdő szerencsére nem olyan vészes, max. a konyhában vannak szétdobálva a cuccaik, nem szeretnek mosogatni meg ilyesmi, de megmondom őszintèn, hogy nem érdekel és nem foglakozom vele. Úgyhogy én jól viselem, csak szimplán nem érdekel és kész.
2019. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leülni vele beszélni és próbáld rá enni hogy alakitsatok ki egy takarítási rendet amibe ő is szájon be, s pl osszátok be mit hány hetente kell tisztítani. Mi de vagyunk jóba lakotársainkal mert nem hajlandóak beszélni velünk ha mégis azt bunkó hangnemben teszik, így nem lehet kompromiszumot kötni
2020. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!