Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták, a ti szüleitek,...

Egyetemisták, a ti szüleitek, rokonaitok mennyire szólnak bele a tanulmányaitokba, az életetekbe?

Figyelt kérdés
Dolgoztok is? (20 év felettieket kérdezem inkább)
2018. jan. 22. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jogra járok és dogozok is mellette egy irodában kisegítőként illetve majd a gyakorlatomat is ott csinálom majd ha eljön az ideje. Most vagyok harmadéves. 23 éves vagyok nem nagyon szólnak bele a szüleim abba, hogy mit hogyan tanulok/dolgozok. 20 évesen kezdtem a sulit de akkor se nagyon szóltak bele, nyilván amég újdonság volt addig kérdezgették, hogy melyik vizsgám hanyas lett, miért nem lett jobb stb, de ez ma már annyira nem beszédtéma otthon. Mostanra igazából azon kívűl, hogy otthon lakom (mosogatás ilyenek) nem igazán szólnak bele az életembe.
2018. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20 leszek, és most fejeztem be a sulit. Nekem pont az ellenkezője van, hogy nem szeretnék egyetemre járni, mert amit én szeretnék csinálni ahhoz nem kell felsőfokú végzettség. A keresztanyukám az aki nagyon nem nézi jó szemmel, beleszól,megaláz, butának titulál, azt mondja én vagyok a család szégyene szóval ez is érdekes :D
2018. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, 26 vagyok, es pont hogy nem szivesen dolgoznek meg. Elmennek onkentesnek vagy megvsinalnek meg 1 mestert, csakhogy huzzam az idot. Oszinten, 30 alatt nem szivesne dolgoznek.
2020. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!