Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőtt, dolgozó emberek, ti...

Felnőtt, dolgozó emberek, ti is jobban szeretitek a jelenlegi életeteket, mint amikor még suliba kellett járni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy mennyire vissza fogja majd az ember sírni az iskolai éveket, de amióta dolgozom, magamnak keresem a pénzt, külön élek, arra költhetek, amire akarok, nem kell felesleges marhaságokat tanulnom (az esetek 95%-ában), sokkal jobb életem van.

Más is van így ezzel?


2019. okt. 22. 15:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%

83 %


Igazat kell adnom, DE!


- megfizetnék, amit csinálsz - őszintén! Ez hazánkban az emberek mekkora hányadának adatik meg?

A legtöbb barátom egy 500 forintos kávét meggondol, amikor találkozunk!!!!


- szeretnéd, amit csinálsz - Ez leginkább jellemfüggő.

Ha engem leültetnek heti 42,5 vagy 45 vagy még több órára, és megondják, mit csináljak, onnantól már adott, hogy ne szeressem.

Nálam a hobbik is úgy működnek, hogy pár hónapig szeretek fotózni, majd egy évig nem fotózok, pár hónapig szeretek főzni, majd a következő pár hónapig havi egyszer is kín rávenni magam.

Más még kasszázni is szívesen jár be, én ha programozó lennék vagy szívsebész, azt is utálnám.


Ráadásul ahogy haladunk előre az időben, egyre többet kell letenni az asztalra, hogy szellemi munkád legyen.

Egyre többféle suli kell, de egyre nehezebb kiválasztani, melyik suli jó; egyre több és mélyebb nyelvtudás mindenhova, függetlenül attól, hogy valaki mondjuk matekzseni, de a nyelvérzéke 0...

2019. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg olyan munkahelyem volt, ahol muszájból voltam, mert nem volt más, addig hiányzott az iskolás korom. Most, hogy normális munkakörülményeim vannak és nekem tetsző munkakörben dolgozom, már nem hiányzik.
2019. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja hogy 21-es válasz 0 %.


Egyre inkább azt érzem, hogy a Gyakorikérdések egy másik univerzum.

2019. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, mind hasznos volt, senkit nem pontoztam.
2019. nov. 3. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!