Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek az ilyet?

Ti hogy kezelnétek az ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki iskolatársam volt most 20 éves és kiderült hogy terhes.

Azóta minden nap 10-20 képet és videót tölt fel a hasáról meg az ultrahangról. Ezzel még úgy nem lett volna bajom de aztán következtek a volt párját szidalmazó posztok. A lányról tudni kell hogy a gyerekkel akarta megfogni a férfit, de nem sikerült neki. Az apa beleegyezett a gyerektartásba, fizeti a költségek nagyrészét is, csupán a lánnyal nem akar már együttélni. Rendkívül ocsmány dolgokat ír ki a volt párjáról amit megelégeltem és tiltottam. De sajnos az utcán mindig megtalál és ott mocskolódik hangosan. Bár az új szokása még ennél is kellemetlenebbé kezd válni számomra. Az elmúlt hetekben elkezdte szidalmazni azokat a nőket is akik 20 éven felül vállaltak gyereket vagy még nem vállaltak.


2018. nov. 19. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ha neked ennyire kellemetlen az illetö, akkor ne tartsd vele a kapcsolatot.


2. Ettöl függetlenül azt elképzelhetetlennek tartom, hogy ma valaki "gyerekkel meg akar fogni egy férfit", ez már ezelött 50 évvel sem müködött.

3. Viszont az apa böven lehet kellemetlen személyiség, szóval lehet oka arra, hogy szidja.

2018. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mond meg neki ne haragudj de ez a téma nem érdekel. Venni fogja a lapot.
2018. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülném messzire.
2018. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki hogy nem az én dolgom a magánélete, de nem vette a lapot.
2018. nov. 19. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszemélyes játszma márpedig nincs. Ha nem olvasod a posztjait és nem hallgatod meg a nyűgösködését, akkor magában nyugodtan fortyoghat. Szállj ki a játékból.
2018. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 User-Agent ***** válasza:
52%

Egyáltalán minek olvasod a posztjait??? Másrészt nem vagy a pszichiátere és gondolom nem is fizet érte. Neked

pedig nem kötelező, hogy végighallgasd.

2018. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem olvasom már a posztjait, tiltottam. Az utcán talál be folyton, ha megpróbálom lerázni akkor is jön utánnam és mondja a magáét.
2018. nov. 19. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első része még oké hogy képeket posztok a hasarol, bár ha lány lennék nem csinálnám az tuti.

A második fele viszont már egyenesen visszataszító...

2018. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 User-Agent ***** válasza:

"Az utcán talál be folyton, ha megpróbálom lerázni akkor is jön utánnam és mondja a magáét."

Ilyen nincs. Konkrétan közöd vele, hogy nem vagy vevő a rinnyálására, akkor biztos leszáll rólad. Egyáltalán mit akar tőled? Nem értem az ilyeneket.

2018. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ostoba ribizli, 20 évesen gyereket, Jézusom... Én nem dicsekednék vele hogy már tizenévesen egy ordas nagy ribizli voltam, ő meg ezt tartja példaértékűnek... Én kerülném messziről, következő találkozásnál mondd meg neki hogy hagyjon a búsba.
2018. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!