Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jogy kezelnetek ehy ilyen...

Ti jogy kezelnetek ehy ilyen bunko paraszt embert?

Figyelt kérdés

Ma egy zsufolt parkoloban koroztem mikor lattam h egy kocsinal pakolnak es megkerdeztem h menni keszulnek-e vagy most jottek? Monta a no h mennek, igy hatrebb tolattam picit es index-szel vartam a parkolohelyre. Kozben nekem szembol is jott egy kocsi es o is arra a helyre palyazott az en indexem ellenere is. Mikor kiallt a parkolo kocsi, en gyorsan bealltam. Kiszalltam es abban a pillanatban a szembe sorbol egy pali aki meg ott volt beparkolva a kocsijaval, ordibalni kezdett h "az 2 auto helye nem zavar???" es akkor lattam h ugy alltam be h bar nem foglaltam el meg egy kocsi helyet, de szukosen fertek volna be mellem.

Szoval a kerdes az hogy ilyenre ti hogy reagalnatok? Rettento bunko volt. Es en soha az eletben nem szolnek bele senki dolgaba. Komolyan, eszembe nem jutna beugatni senkinek meg kioktatni h mit hogy csinaljon.

Ti hogy kezelnetek ehy ilyen helyzetet?



2019. okt. 26. 17:16
1 2
 11/15 Jól van ez így? ***** válasza:
0%

"Ti, hogy kezelnétek egy ilyen bunkó paraszt embert?" - Ez volt a kérdés.

Kaptál rá választ, az, hogy ez nem volt számodra megfelelő, még egyáltalán nem azt jelenti, hogy ne tudtam volna értelmezni a leírt szituációt.


"Ti hogy kezelnetek ehy ilyen helyzetet?" - Úgy, ahogyan leírtam.

2019. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Jól van ez így? ***** válasza:
91%
Az én válaszomat nem törölték, most én vagyok a 3.
2019. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jelenlegi 3. (71%):

En egyaltalan nem rad ertettem, hanem az akkori 4-esre, hogy fel se fogta a leirt szituaciot. Felreertetted. Amikor irtam h koszonom a valaszokat, abban neked is megkoszontem. :)

2019. okt. 26. 19:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jókedvűen azt mondanám: “oh elnézést kérek, igaza van. Köszönöm szépen, hogy szólt.”

Az ilyenre megnyugodnak és a kocsimat se húzza meg senki. Beállok rendesen. Majd megyek vásárolni.

2019. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolso, en ertelek es egyet is ertenek, ha kulturaltan szolt volna, de itt a stilusa volt totalisan bicska nyitogato. Raadasul nem jo pedagogia, mert utana azt hiszi barkivel viselkedhet igy es masokkal is igy fog. Annyifelekeppen lehet szolni vkinek ha nem tetszik valami. Ez meg ott allt olbe tett kezzel "ki ha nem en" stilusban es az allo faba is belekotott volna, de komolyan. Miert nem tudta azt mondani h "elnezest kerek de tele a parkolo, kerem alljon picit odebb mert igy szukos maga mellett a hely, ha vki be akar allni." (nem foglaltam el 2 kocsi helyet.
2019. okt. 27. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!