Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha másodpercre pontosan...

Ha másodpercre pontosan megtudhatnád hogy mikor halsz meg. Tudni szeretnéd?

Figyelt kérdés

A Halálod appja című film kapcsán kérdezem meg.


Ui: Nem tudnád megváltoztatni az időpontot. Bármit is csinálsz abban a pillanatban meg kell és meg is fogsz halni ahogy lejárt az időd.


Tehát pont úgy mint a filmben.



2019. okt. 26. 23:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

- Doktor úr, mennyi időm van még hátra?

- Tíz!

- Tíz micsoda?

- Hét, hat, öt...

2019. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21# HA HA HA🤣
2019. okt. 27. 16:07
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha másodpercre pontosan megtudhatnád hogy mikor kakálsz legközelebb. Tudni szeretnéd?


Mi értelme? Felesleges információ tudni halálod napját.

2019. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de számomra a #7-es válasz a tökéletes, én is azt hittem, többen lesznek, akik német mondanak majd. Mondjuk annyiból "speciális" a helyzetem, hogy küzdök pár mentális kattanattal és jóval többet szorongok a halálon, mint az átlagember, úgyhogy ha muszáj is bekövetkeznie, legalább a teher fele lekerülne a vállamról ennek a tudásnak a megszerzésével.
2019. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
*német=nemet
2019. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül. Én általában lefekvés előtt 5-10 percig filozok a saját és családom halálán.
2019. nov. 8. 21:30
 27/27 anonim válasza:
Nem akarom és nem is szeretném még pontatlanul se tudni hogy mikor halok meg. Inkább azt tudnám meg hogy hogyan halnék meg. Azért nem tudnám mert akkor befolyásolna és állandóan félnék tőle hogy már csak xy perc, óra, nap, év van hátra.
2019. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!