Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is jót szoktatok nevetni...

Ti is jót szoktatok nevetni az itteni kérdéseken és válaszokon?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele,hogy ha rosszabb a hangulatom,sokszor feljövök ide,és tuti jó kedvem lesz hamarosan.

Annyi hülye,mint ami itt van egy rakáson,nem sok helyen található.😂



2019. okt. 31. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

szoktam jókat nevetni, de sokszor a szánalmas és elég vérszegény, már-már ostoba trollok elveszik a kedvemet


iqnuku kérdések és válaszok, legalább szellemes, humoros lenne

2019. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én tegnap kiírtam egy kérdést,csak úgy poénból,de jöttek rá a komoly válaszok,egyik siránkozóbb,mint a másik.Kész voltam!😂
2019. okt. 31. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha olyan lenne a moderáció, mint a Redditen, nem is lenne motivációm idejönni. Ott már akkor ki vagy tiltva egy kategóriából, ha egy rivális kategóriába is fel vagy iratkozva. Ha trollkodsz vagy ellenvéleményed van, már repülsz is, ennek köszönhetően az egész felület száraz és egysíkú, agyonszabályozott.

Itt legalább nem tekintik trollkodásnak az ellenvéleményt, max lepontozzák a vérbe, de az kit érdekel.

2019. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevetek rajta. Inkább megrökönyödök.
2019. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De még mennyire :)
2019. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leginkább akkor, ha valaki olyan faék egyszerű kérdést képes kiírni, amire 2 perc lenne meglelnie a választ a google-el.
2019. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc kérdésem- Mi ez a zene? láláláálálánánánálálá-lálá
2019. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Aki hasonló kérdést tesz fel, az mind azt mondja, hogy a többiek hülyék. Valószínűleg te okos vagy. Keress valami atomkutatással foglalkozó oldalt. Én, viszont már leveleztem itt pár értelmes emberrel. Talán zsák a foltját??
2019. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kezdem nagyon megunni mert, a kérdések 70-80%-át ugyanaz a pár kamukérdező teszi fel és minden kategóriába beette őket a fene. Aztán elég fárasztó ezredjére leírni valamit aztán csalódni, hogy megint feleslegesen koptattam a billentyűzetet, mert ugyanaz az élettelen ül az internet másik végén aki előtte 100-szor is.
2019. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!