Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan a környezetetekben,...

Volt olyan a környezetetekben, aki öngyilkos lett? (család, suli, barátok, munkahely szb)

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Mennyi idős volt? Hogy fogadtátok a hírt?

2019. nov. 2. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Volt. Ilyen nyiltan biztos nem reszletezem a maganeletem, bocs... :D
2019. nov. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Múlthéten szerdán apám egy régi barátja. 51 éves, volt éppen vált és a fia is kikészítette, a pontos indokot senki nem tudja. Amikor megtudtam nagyon lesokkolt, mert előtte 2 héttel még itt beszélgettünk.
2019. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagymamám öngyilkos lett, beleugrott a folyóba. Én soha nem lennék öngyilkos kivéve egy esetben, ha kiderülne, hogy rákos vagyok, akkor azonnal. Anyám rákos volt, borzasztó kínokat élt át mire meghalt, ebből köszi de nem kérnék.
2019. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

igen, sokan betegség miatt választják.

A Szörényi egyszer mesélte, hogy 2 barátja is az lett, miután disszidált. Az egyik még küldött neki egy gitárt.

Gyerekkoromban hallottam, hogy volt, aki katonaságnál azért lőtte főbe magát, mert nem kapott eltávot.

Egy öreg bácsi meg halálos beteg volt, beszedte az összes gyógyszerét. Az unokája meg bánatában az autóval fának ment. Ezek nem magyarok voltak.

Az egyetemen egy fiú szerelmi bánatból akart öngyilkos lenni, de nem sikerült.

Sokkal többen csinálják, mint tudnánk róla. És nyugaton talán a biztosító miatt még a nyilvánvaló dologra is inkább balesetet írnak be.

2019. nov. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Aha, terhesség miatt
2020. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!