Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik boldog, tökéletes élet?

Létezik boldog, tökéletes élet?

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi vagyok rá.. Sok szegény, nem módos ember az anyagiak miatt merülnek depresszióba!

A felsőbb réteg boldogabb? Sok mindent nyom a latba,hogy bármit megvehetsz?

Azt is tegyük hozzá,hogy a pénz az bizony nagyon befolyásolja a mimikánkat,arcunkat mert a szegény emberek boldogtalanok,és az arcberendezésük is ezáltal szomorú lesz,a módosabb ember az vagány,felszabadultabb mindig nevet..és így nyílván a magánéletben is ők a vonzók! Felnéznek rájuk stb stb..

Kíváncsi lennék,hogy a ténylegesen módosabb embereknek vannak gondjaik az életükben? Ha van,akkor mi az?


2019. nov. 4. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes élet maximum filmben vagy mesében van. Boldog életed lehet, ha azt dolgozod amit szeretsz, ha kiegyensúlyozottak az emberi kapcsolataid, stb. Kit mi tesz boldoggà, egyén függő. Én most slamasztikàban vagyok, de eddig boldog voltam.
2019. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az is sokat számít h miből van pénze valakinek. Más ha valaki vállalkozó, vagy örökölte a pénzt, vagy író, zenész. Vagy bűnöző.
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!