Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan adjak elo egy prezentac...

Hogyan adjak elo egy prezentaciot ha dadogok?

Figyelt kérdés

Mar 9 eve dadogok, es ezzel nagyon nehez az eletem. Zarkozotabb lettem miatta es stresszelek nagyon sokszor. Amerikaban jarok iskolaba mar a 2. eve. Kaptunk egy feladatot az iskolaban, prezentaciot kell elkeszitenunk es eloadnunk az egesz osztaly elott. Azt tudni kell a dadogasomrol, hogyha sok ember elott kell beszelnem durvabb es nehezebben kontrollalhato lesz. Szinte beszeni alig tudok csak dadogok ossze vissza. Mar mast nagyon stresszelek hogy fogom megoldani ezt a feladatot, mert masok elott dadogni szamomra nagyon kinos. Siras hataran vagyok annyira nem

tudom mit csinaljak. Valakinek van valami otlete mitol tudnek nyugodtabb lenni vagy aki dadogassal kuzd hogy gyozi le az ilyen helyzeteket?



2019. nov. 13. 18:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
Pont ma voltam hasonló helyzetben, dadogok, igyekszem nyugodt maradni előtte, utána eljön a pillanat és leblokkolok, de ezt hamar leküzdöm légzéssel, figyelj a légzésedre, vegyél nagy levegőt az orrodon, ha megakadsz csak vegyél levegőt és kezd előlről, sok sikert! Majd írj, hogy hogy sikerült :)
2019. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!