Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok ha az emberek...

Ti is utáljátok ha az emberek tőletek várják el, hogy "pelenkázzátok" őket?

Figyelt kérdés
Pelenkázás alatt azt értem, hogy folyton ti keressétek, őket ti érdeklődjetek felőlük. Ti írjatok rá interneten vagy akár programokat szervezzetek. Ha ezt nem csináljátok akkor nem is keres titeket senki...
2019. nov. 13. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Én sokszor szívtam azzal korábban, hogy kerestem az "embereimet", sosem jókor. Így már jópár ideje nincs ismerősöm, barátom, akit keresni kellene, mert nem érdekel senki sem.
2019. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Csak azt keresnem, akivel utana megis ossze lehet hozni olyan programot, ami jo. De azt tudom, hogy az ilyen ember nem baratom. Ha mar a kellemes idotoltes sem jon ossze, akkor el szoktam hallgatni. Es nem egyszer lett orihari, hogy a Bajod van velem kerdesre megvalaszoltam, hogy igen. Az ezutan jovo martirkodast, vagdalkozast olvasatlanul torlom, es hosszu eveket nyugodt lelekkel dobok a kukaba.
2020. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket nem érdekled. Neked kéne kapcsolnod, hogy nem kell ezt erőltetni.

Régi és új ismeretségeknél egyaránt ügyelek rá, hogy ne én legyek, aki a másikon "lóg". Legyen kölcsönös az érdeklődés, még ha havi-félévi egy kölcsönös hogyvagyot jelent, akkor is.

Ha valakit mindig én keresek, esetleg rendszeresen lemondja/elhalasztja a találkozókat, azokat az embereket elfelejtem, ugyanis nem erőltetem magam másra. Max. 2-3 szor kezdeményezem én a találkozót, ha ő utána nem keres magától, akkor ennyi.

2020. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam ezt a szót erre ,h pelenkezas..ez olyan tré .

Volt/van ilyen ismerősöm.. aztán meguntam. Ha ő nem keres én sem. Mióta új palija van azóta totálisan meg változott velem illetve másokkal szemben is. Előtte sem volt ok az illető, illetve dolgozunk mindketten én úgy nem érek rá munka miatt mint ő eleve. De utálom az egyokdalusagot. Ha meghívták valamire következő talinal fel sem ajánlotta h ő majd fizet..meguntam H állandóan én fizessek ,ha beülünk enni inni valahova. Nem is tudom megmondani mikor volt az utolsó tali vele. Néha hiányzik,azt meg mondom de ha ő eleve sz@rik rám, akkor én is.

2021. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!