Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha van pár ember...

Mit tennél ha van pár ember akivel utáljátok egymást de a szemedbe jópofiznak, és mivel össze vagy velük zárva egy héten többször nem zárhatod ki őket teljesen az életedből?

Figyelt kérdés

Régebben pl barátnők voltatok de mára már nagyon rossz indulatú lett veled, irigy, kibeszél, stb de egy héten többször össze vagy vele zárva több órára.

Tudod hogy hogyan vélekedik rólad a hátad mögött de mindig mikor találkoztok kedveskedik, kérdezősködik, és általában amit meg tud rólad azzal vissza is él.

Nagyon meg szeretném vele szakítani a kapcsolatot de ennyi találkozás mellett nem lehet és ismerem annyira hogy még ő hordana el engem mindennek hogy hogy képzelem és már nem vagyunk barátnők (a mai napig azt hiszi azok vagyunk annak ellenére hogy így viselkedik velem)

Mit tennél? Hogyan próbálnád kiiktatni az életedből? Minden tanácsot szívesen elfogadok mert ez már tűrhetetlen...


2019. ápr. 24. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben még jobban rá játszanék.vedd hülyére.vagy verd át őt.
2019. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagynám, hogy kaméleonként éljenek...
2019. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Felőlem azt csinálnak amit akarnak, annyira nem érdekelnek.
2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát tudom, hogy könnyű mondani, de szerintem is szard le jó magas ívből. Próbáld meg magadat elfoglalni a szünetekben, olvass, hallgass zenét, rajzolj, beszélgess azokkal azokkal az emberekkel, akiket normálisnak tartasz, csak valahogy zárd ki őket. Egyébként annyira nem nehéz, ha tényleg megpróbálod, én is mindig ezt csinálom, mert nem igazán szeretem az osztályomat. Ha meg odamennek hozzád érdeklődni, akkor legyél közömbös, egyszerűen vágj olyan fejet, mint aki leszarja az egészet, akkor talán nem fognak jópofizni.
2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam egy szót, bocsi. :P
2019. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha nagyon muszáj csevegek vele az időjárásról, a tananyagról/munkáról, de magamról semmit, főleg a negatívumot! (fáj valamim, rossz napom van összevesztem valakivel, megbüntettek a bkv-n stb.) mert az ilyennek csak örül az illető.
2019. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!