Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képesek egyes emberek...

Hogyan képesek egyes emberek a péntek délutánjukat és estéiket is tanulásra pocsékolni? Mikor akarnak élni?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősömből kiindulva adott a kérdés.
2019. nov. 15. 16:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Csajok pia bulika szerinted ez az élet kedves kérdező?
2019. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

39-eske tőled mindenképpen,de neked biztos van életed, fillérszámolós bulijaitok biztos remek lehet.

Warren Buffet is élettelen,Elon Musk is tudom tudom magyar általában mindent jobban tud,csak nem ezt látom.

2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy Warren Buffet-et és Elon Muskot sem elsősorban a pénz motiválja.

Nem azért tanulnak, dolgoznak és képzik magukat annyira intenzíven, mert még több pénzt akarnak (van nekik már így is elég), hanem mert van valami víziójuk (Elon Musnak például eljutni a Marsra), amit mindenképp szeretnének elérni.

Szóval annyit szeretnék csak hozzátenni, hogy akiknek "nincs életük", és péntek délután/este tanulnak, őket lehet egyszerűen csak érdeklik azok a dolgok, amiket tanulnak. Esetleg van valami projektjük, amit szeretnének sikerre vinni. Esetleg van egy álommunkahelyük, ahova szeretnének bekerülni.

Nem feltétlen "csak" annyi a céljuk, hogy majd egyszer sok pénzük legyen. Ha van egy komoly célod, projekted, vállalkozás ötleted, akkor a sok pénz majd úgyis jönni fog.

2019. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénz önmagában nem is tud igazán motiválóan hatni. Legalábbis saját magamat el nem tudom képzelni, hogy valami _egyáltalán_ nem érdekel, de mégis kőkeményen hajtom magam a pénzért.


Mint mellékhatás - na úgy már igenis érdekel a pénz!

2019. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Hát ami tegnap este a Mori 2-ben volt, sírhat aki kihagyta xD.

Ma pedig jön a Beba_Szombat 😊

2019. nov. 16. 13:01
 46/49 anonim ***** válasza:

Morrisons 2 putri proli telep.

Egy szép nőt nem láttam,mind slampos,öltözködni egyik se tudott meg alaktalanok vagy dagadtak.

Voltam ott 1,2-szer kb. kitüntünk öltönyben mert se a palik se a nők nem tudnak ott,melós munkàs bulihely szerintem.

Menj el a Yellowba vagy az Ötkertbe az normális hely,minőségi nők is vannak,feszesek csinosak,szexik.

Csak oda kell egy és más.

2019. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megkeresed a buli árát vagy anyuci apuci ad neked rá?
2019. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Legutóbb 2012-ben voltam partizni, a gólyatábor utolsó estéjén bementem a bulisátorba. Fél óra alatt meguntam. Ez volt amúgy asszem az 5. partym.


Ettől függetlenül mindjárt sírok, amiért nem voltam tegnap a Morrisons 2-ben.


Igazából mi is annyira kihagyhatatlan egy diszkóban?


Én szoktam túrázni, falat mászni, bowlingozni, biliárdozni, iszogatás mellett jókat dumálni, néha egymáshoz átmenni. Néha várost nézni.


Valamit kihagyok a diszkókkal? :D Mert én nem érzem azt.

2019. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

A Mori 2 egyébként nem rossz hely.

20-22 évesen csóró egyetemistaként én is voltam párszor, nem volt rossz, de manapság már sokkal jobban tudok értékelni egy baráti házibulit, ahol nincs heringparty és nem üvölt úgy a zene, hogy egymás hangját se halljuk.

2019. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!