Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor az emberek gyereket...

Mikor az emberek gyereket csinálnak tisztába annak vele hogy egy egész életre kényszermunkára ítélik?

Figyelt kérdés
S ezért hálát várnak el... :)
2019. nov. 17. 08:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy, csak magukra gondol nagyon sok ember, hogy a biológiai követelményt teljesítsék, mert az "nekem jó"...
2019. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod még, hogy folyton felteszed ezt a kérdést?
2019. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Pihenni szeretnék és élvezni az életet :) Egy lakatlan szigetet ami csak az enyém és annyi pénzt h sose fogyjon el. Szociális szorongásom van ez rendkívül kimerítő.Nekem csak pénz kell meg egészség meg korlátlan szabadság.Emberekhez annyira nem kötődöm h legyen családom abban csak a bajt látom.Orvoshoz hiába mennék péznt nem ad. Csak beleakarna faragni egy amúgy is keletlen rendszerebe ami a saját érdekem ellen van.Szerintem a legtöbb ember nem tudatos h a szaporodásával milyen kínokat ad tovább. A környezetben az emberek 90% a nem szereti a munkáját még ha jól is keres s különböző örömforrásokra elverik. családért nyűglődni nem sok értelme s szerintem azt inkább az egyszerűbb emberek tudják értékelni meg sok vele a gond . Nyugalomra vágyok h azt csináljak amit akarok senkihez ne kelljen alkalmazkodni se megalázkodni. Lehet régen rosszabb volt de a gazdagok mindíg jól jártak a többiek meg nem is értem miért szaporodtak mi értelme kínlódni azért amivel csak a bajvan pl egy gyerek semmi értelmét nem látom és ő is csak szivatlak lesz mert egy olyan rendszerbe nevelik ami a saját érdeke ellen van és közbe egy csomó pénzt és energiát elvesznek tőle ....
2019. nov. 17. 10:49
 24/55 anonim ***** válasza:
29%
A múltkor még az volt a bajod h minek alapítanak az emberek családot, ha a gyerek felnő és külföldre költözik...
2019. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Igaza van én is külföldön dolgoztam én megértem aki külföldre megy. Én azt nem értem az ilyen országokban mint magyaroszág miért szaporodnak az emberek tiszta nyomorúság ez az ország. Itt nem éri meg dolgozni külföldön meg már nincs kedvem.Én azt támogatom h itt aki nem él átlag színvonal felett az ne szaporodjon..
2019. nov. 17. 10:57
 26/55 anonim ***** válasza:
52%
Én is 90-es vagyok. Ez már egy elbszott, lusta generáció. Nagyrészt azt hisszük, hogy minden jár, de megdolgozni érte? Na, azt már nem! Te, ahogy elnézlek, tanulni sem. Nincs itt mit csodálkozni. Sajnálom, hogy fáj neked, d3 q szociális analfabétáknak sem jár semmi ingyen.
2019. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
33%

És teszel is valamit az álmod eléréséért?


20/L

2019. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván a szülők mindig remélik hogy egy értelmes gyereket sikerül nevelniük. Azért a legtöbben szerencsére nem ilyenek, mint te, aki ennyire lelkesen elvár mindent, de ahhoz túl lusta hogy ezért tegyen is.
2019. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
78%

Amit Ő szeretne, azért nem lehet tenni, az nem létezik.



Túlhajszolni lehet magad, 9 óra munka után 3 óra tanulás, aztán HA sikerül, akkor egy gyűlölt helyett egy utált munkád lesz.

2019. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
A pihenés részét most élem meg az álmomnak szóval egye része megvalósult :) Előtte sokat dolgoztam meg is utáltam mindent... Szóval most pihenek és élvezem az életet :) Ez lényegében egy valóra vált álom de nem kezdeném elölről inkább hóhér lennék az jobban menne mint h ezt megint átéljem :) a sok élő embertől akik az aurában tartózkodnak ideglelést kapok antiszociális vagyok nem tehetek róla .. Amit szeretek azért keményen tudok harcolni vagy képes vagyok akár 150 km lebiciklizik de ami nem érdekel az kín szenvedés bármit is tennem ilyen vagyok nem én akartam megszületni sajnálom de máskülönben meg azt érzem nekem több jár kurv a sokat szenvedtem rengeteg stresszt éltem át és ezért jár valamiféle kompenzáció az élétől vagy karmától ... De legjobb lenne megse születni mint hogy egy életen át szélmalom harcot vívni és rabszolgaságban élni és az ember így is úgy is meghal ez egy hába való lét és szenvedés továbra is tartom magam ahoz hogy jobb ha az emberek nem szaporodnak én ehez tartom magam mert maradt bennem emberség .. és tudom mit érez egy gyerek ebben a világban... vagy aki tehetős csak annak érdemes szaporodni ..
2019. nov. 17. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!