Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, megsértődnétek ezen?

Férfiak, megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek lenne egy segítőkutyája, amit direkt arra képeztek ki, hogy (nem agresszíven) távol tartsa a férfiakat a gazdájától, mert a nőt anno durván megerőszakolták, és azóta panikrohamot kap, ha túl közel mennek hozzá.
2019. nov. 18. 17:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi a válaszokat.


Vannak ilyen kutyák a ptsd minden fajtájára, veteránoknak kikepzettekől kezdve bantalmazottakig.


És direkt írtam hogy nem agresszív a kutya, nem ugrana senki torkanak. Az ilyen segítőkutyák általában csak annyit csinálnak, hogy az adott nő és a férfi közé állnak, nem vicsorognak, vagy ugatnak, vagy nem tudom miket képzeltek még.

2019. nov. 18. 18:18
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nekem is volt bantalmazas utan olyan, hogy mindenkitol feltem. Az ilyen sajnos elofordul. Ezert en nem is sertodnek meg. Nyilvan tudom, h nem rolam szol. Bar ha a kutyara nincs ez felirva es csak ugy kozenk all azon se sertodok meg. Oda all a kutyad ahova akar:)
2019. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező... átolvastad azt a cikket amit belinkeltél??? Vagy csak random böfögtél ide egyet?

Ott SEMMI olyanról nincs szó, hogy távol tartja a férfiakat a bántalmazott nőktől.

Szövegértelmezés megy? Nem. Akkor fuss neki még egyszer.

2019. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mit csinálnál te és a kutyád, ha pl. egy nő kezdene ki veled?!

2019. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Alicia wants to teach Hera to guard her back when she is turned to face an ATM or an aisle in the grocery store, which usually causes her anxiety"


A cikket azért másoltam be hogy magát a jelenséget bemutassam.

2019. nov. 18. 19:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg, de remélhetőleg nem egyből támadna egy ilyen kutya...
2019. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Alain Delon ***** válasza:
5: Csak semmi értelme, mint ahogy fentebb írtam. De azt nem tudja megkülönböztetni a kutya, hogy férfi vagy nő az illető.
2019. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

Delon szívem,már hogyne tudná az a kutya,hogy férfi-e vagy nő az illető..Még azt is kiszagolja,hogy milyen szándékai vannak az illetőnek.Egy gazdájához kötődő eb mindent megérez akár egyetlen rezdülésből...Anyámnak volt ilyen tacsija,az utcáról fogadta be,de minden egyes sétáltatás külön kihívásnak számított,mert egyszerűen senkit nem engedett magukhoz,de még kutyákat sem.Olyan gyilkos hírük lett a lakótelepen,hogy nem volt ember aki ne kerülte volna őket.Aztán egyszer anyám beteg lett és én vittem szokásos sétájára,persze hogy átvedlett simikunyizós plüsskutyává,szinte senki nem hitt a szemének...Hozzáteszem anyám pánikbeteg,mazohista szorongó...

Egy nagyobb,tekintélyesebb és intelligensebb állatnak pedig elég csak egyetlen határozott mozdulat egy figyelmeztető pillantással,hogy a pasi tudja hol a határ...

Kérdés,hogy hosszútávon az állat hogyan viseli,ha mondjuk említett áldozat gyógyulófélben van és elkezdene kinyílni a másik nem felé,azt mennyire fogja tolerálni..

2019. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valahogy csak meg tudja különböztetni, ilyen gazdikeresős hirdetésekben szokott lenni, hogy a férfiak által bántalmazott, kínzott kutya fél a férfiaktól.
2019. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!