Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam az exemet,...

Nagyon megbántottam az exemet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem voltunk sokáig együtt, de miután szakítottunk barátok maradtunk. Ő volt az első barátom és nagyon fontos nekem. Miután szakítottunk rá egy hétre megkérdeztem tőle miért csinálta ezt velem(azért szakított velem, mert azt mondta nem szeret és soha nem érzett többet sima vonzódásnál) meg mondtam hogy milyen megalázó ez nekem, erre ő elkezdte mesélni hogy milyen rossz volt a gyerekkora stb és hogy higgyem el tudja milyen megalázottnak lenni. Ezután azt mondta soha többé nem akar hallani felőlem. Nagyon rosszul esik hogy megbántottam. Nem tudom hogy valaha megbocsát e de nagyon hányingerem van akárhányszor meglátom. Mit tegyek hogy elfelejtsem?
2019. nov. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mivel bantottad meg? Azzal, h kifejeztedbaz egyebkent jogos erzeseid? Csak mert tenyleg megalazo valakinek, ha a szemebe mondjak, h nem szerettek es nem talaljak vonzonak. Rossz gyerekkor ide vagy oda, az exed egy hisztis ... .
2019. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasom 1x2x értelmezem. Nem értem! Mi a büdös bánattal bántottad meg, és miért kellene megbocsátani????

Azt mondta, nem szeret. Fogadd el, és lépj túl rajta.

2019. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért megalázó az, ha valaki őszintén megmondja, hogy nem szeret és csak vonzalmat érzett?! Mi az, hogy miért csinálta ezt veled?! Megmondta az igazat, ez akkora baj? Az emberek nagy része nem képes erre...


Nem bántottad meg semmivel, egyszerűen csak azt akarja, hogy hagyd békén.

2019. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet sokáig együtt voltak és hirtelen ezt benyögte az ex hogy "jaj hát csak vonzódást érzek" miközben kapcsolat alatt szerelmesnek mutatta magát, mondogatta "szeretlek". Te mit mondtál neki? Szerintem lépj túl ezen és nyiss mások felé. Majd idővel. Minden kapcsolat, a lezárás fájdalmas. A kapcsolatból a szép dolgokra emlékezz, vond le a tanulságot és lépj tovább.
2019. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező így kezdte: “ Nem voltunk sokáig együtt”
2019. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!