Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegezzem vagy magázzam a...

Tegezzem vagy magázzam a fogorvosom és az asszisztensét?

Figyelt kérdés
Évek óta hozzá járok, tehát már ismer, tudja a nevem is stb. Én mindig magáztam, mert azt gondoltam, hogy egy ilyen szituációban magázódni illik és úgy igazából nem lenne semmi alapja vagy oka annak, hogy tegeződjünk. Viszont ő tegez engem, már az új asszisztense is ugyanígy. Én gondolkoztam rajta, hogy most ezzel mi legyen, de igazából nem tudom. Mikor először voltam nála, akkor még gimis voltam, tehát akkor még ez is lehetett az oka, mert gyerek voltam. Most már 21 vagyok, máshol már magázni szoktak és így picit furcsa, hogy ő tegez. Én nem merem csak úgy visszategezni, mert nem biztos, hogy ez egy gesztus a részéről, hanem inkább csak megszokásból tegez szerintem. Viszont nekem ez egy kicsit kellemetlen vagy furcsa, kínos picit a szituáció. Amúgy ő kb. 10 évvel idősebb nálam (30-32 körüli), az asszisztense fiatalabb is, huszonéves.
2019. nov. 19. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Le vannak pontozva a normális válaszok. (JÓ GYAKORIS SZOKÁS SZERINT!)

Tehát: ha tegez, tegezd vissza nyugodtan. Ha felnőtt lettél akkor két lehetősége van a felnőttnek: vagy felajánlja, hogy tegezd vissza, vagy magázni kezd. Általában az előbbit szokták választani.

Amúgy az orvosok nagyon közvetlenek szoktak lenni, pláne fiatalon. Tegezd vissza. Az asszisztenst meg pláne.

2019. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Èn a fogorvosom tegezem hiszen 25-30 évvel idősebb tőlem. Hiába évek óta hozzá járok.

De az asszisztensét tegezem. Együtt jártunk kresz tanfolyamra még illetve egyidősek vagyunk :)

2019. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!