Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy ilyenkor alig van napsütés, rövidek a nappalok, és nem lehet az embernek szép, igényes napbarnított bőre, csak ez a csúnya holtsápadt fehér?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 12:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Speciel jobban is tetszik a fehér bőr.
2019. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Bár utálom a hideget, borult eget és a korai sötétet, de ennek az egynek kivételesen örülök, sokkal jobban szeretek "sápadt" lenni, mint rákvörös vagy fekete.
2019. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Imádom ezt az időszakot! Nyáron is csak akkor megyen napra ha nagyon muszáj
2019. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha állandóan nyári forróság lenne, akkor hozzászoknál a napbarnított bőrödhöz, és akkor nem jelentene olyan nagy örömöt. Éppen ezért olyan jó nyáron napozni, mert az csak nyáron van, és örül az ember, hogy lebarnulhat. Sok dolog az életben azért jelent örömöt, mert nem áll rendelkezésre állandóan. A mai világban egyre kevesebben értik meg, hogy nem arról szól az élet, hogy mindig minden a rendelkezésre álljon állandóan, ami örömöt, élvezetet okoz. Sokkal boldogabbak voltak régen az emberek, egy olyan korban, amiről, ha ismernéd, azt hinnéd, hogy csak szenvedni tudtak.
2019. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Blade Bone ***** válasza:
76%
Hiányzik a jóidő, és alapból is természetpárti vagyok, szóval szeretek sok időt kint tölteni, főleg szép időben... De a havazás is szép, na meg hogy erre az időre szúnyogmentes a földrész. :D
2019. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Hiányzik mert imádom a napsütést, jó időt, de ahogy idősödöm egyre jobban értékelem azokat a dolgokat is, amiket ilyen időben lehet csinálni. Imádok pihe puha kötött, frissen mosott, illatozó kardigánokba bújni, bekuckózni, olvasgatni, forralt borozni vagy forró csokizni, mindig ahogy éppen meginnám, úgy fűszerezek.😅 Szerintem az ősznek és a télnek is van egy nagyon jó hangulata.
2019. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Metionin ***** válasza:
60%
Én holtsápadt fehér vagyok és kifejezetten vigyázok rá, hogy ilyen is maradjak. Szóval, nem nem zavar hogy nem égek hólyagosra amíg átmegyek a boltba. A rövid nappalok zavarnak, rosszabbul tájékozódom szürkületben. Amúgy meg a fehér bőr is lehet igényes és a barna is igénytelen, főleg amikor már foltos a sok süttetéstől.
2019. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar.Szeretem az ilyen időjárást,jobban mint a forró nyarakat.Az,hogy most korábban sötétedik az sem a világ a vége.Én örülök,hogy fehér a bőröm,és nem,nem 'holtsápadt'.Én nyáron is csak nagyon ritkán napozok,csak akkor ha nyaralunk víz közelében,egyébként meg nem szeretk napozni,és nem is szeretem a napbarnított bőr színét.Ez van,mindenki más,mindenkinek más tetszik
2019. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

A korai sötétedést, a hideget nem szeretem (mondjuk, a 40 fokot se..). De ennek az időnek is megkeresem a szépségét. Színpompás felhők és levelek, illatos mécsesek, tea, forró csoki, sülttök, sütik, olvasgatás a meleg takaró alatt...

A sápadtság ellen én barnítós testápolot használok. Télen nyáron. Bár télen úgyis mindegy.

2019. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk, engem nem zavarna hogy fehér a bőröm, de ha barnul, akkor valahogy simábbnak, egyenletesebbnek, feszesebbnek tűnik. Meg a haj és szemszinem miatt nekem nem áll jól a fehér, betegesen sápadt külsőt ad.
2019. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!