Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 165 centi a...

Mit tegyek ha 165 centi a férfi aki tetszik, viszont nagyon zavar hogy alacsony? 19

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy majdnem magasabb vagyok nála. Fogadjam el vagy inkább hagyjam?

Mindig úgy gondoltam hogy magas ferfibe szeretek bele mert ez nekem nagyon fontos.... Viszont nála szinte magasabb vagyok sajnos


2019. nov. 22. 21:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
83%

#6

Elnézést mi?

Lerontja a genetikát? Miért mik vagyunk mi tenyész állatok? Mert ha így van, ne gyere a közelembe, mert még lerontod az utód genetikáját azzal a maroknyi IQ-dal

2020. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 nemaRendőrség ***** válasza:
17%

Miért nem találjuk vonzónak a kövér, igénytelen embereket, ha mi magunk nem azok vagyunk?

Mert lerontja a genetikánkat! Lehet mögé mesét keríteni, meg hogy neked igenis egy alacsony hájas nő kell, hogy alacsony hájas gyereked legyen, de ki hiszi el?

Az egész úgy lett kitalálva hogy minél jobb utódot nemzünk.

Mert szerinted mi dönti el, hogy kihez vonzódsz? Persze a belső tulajdonságokat látod meg először, sokkal fontosabb hogy kedves legyen mint vonzó...

Ennél felszínesebb duma nincs


Elég csak az immunrendszer testszag kapcsolatát megnézni. Lenyűgöző evolúciós fejlődés. Azokat az embereket akiknek hasonló a miénkhez az immunrendszere büdösebbnek találjuk. Ezzel gátolja a természet hogy vérfertőzzübk, illetve ha más immunrendszerű párt találunk mindkettőnktől megörökli a védettségeket.

2020. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nehogy mar az alacsony nokre es ferfiakra ugy tekuntsunk mint valami genetikai hatranyra...! Mi ez az idiotizmus?

Egy nezzunk korul es hasonlitsunk ossze pl egy c ronaldot meg egy messit! A vilag legjobbjai fej fej mellett tobb mint 20 cm diferencia egy olyan sportban ahol a test a testel talalkozik ugyan abban a kozegben.

Oszintet megvallva nekem meg is messi a kiegyensulyozottabb ember.


Kis testben nagy lélek!


Kerdezo! Ha neked fontos a magassag akkor nincs mit tenni varsz amig jon valaki aki megfog kulsoleg is.

2020. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül?

2022. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!